تکذیب تعطیلی نمایشگاه بین‌المللی گیلان
تکذیب تعطیلی نمایشگاه بین‌المللی گیلان

سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های گیلان با تکذیب تعطیلی نمایشگاه بین‌المللی گیلان گفت: نمایشگاه بین المللی گیلان به هیچ عنوان تعطیل نشده و تا پایان سال سه نمایشگاه از جمله نمایشگاه بهاره در این مکان برگزار می‌شود.

به گزارش خزرفوری

خزرفوری/ امیر رضی‌زاده سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های گیلان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با تکذیب تعطیلی نمایشگاه بین‌المللی گیلان اظهار کرد: نمایشگاه بین المللی گیلان به هیچ عنوان تعطیل نشده و تا پایان سال سه نمایشگاه از جمله نمایشگاه بهاره در این مکان برگزار می‌شود. 

وی با بیان اینکه مجموعه دولت در گیلان در تلاش برای خریداری زمین محل نمایشگاه بین المللی است، گفت: زمین نمایشگاه بین المللی گیلان مربوط به شرکت ایران سازه یکی شرکت‌های زیر مجموعه شستا است که با هماهنگی استاندار و معاون عمرانی استانداری در تلاشیم تا از طریق تهاتر، زمین نمایشگاه بین المللی واقع در جاده تهران را خریداری کنیم. 

سرپرست سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های گیلان با اشاره به تلاش برای پرداخت بدهی به شرکت ایران سازه بیان کرد: درآمد سازمان همیاری‌ها و نمایشگاه بین المللی گیلان، از محل برگزاری نمایشگاه‌های متعدد است ولی ما قادر به برگزاری نمایشگاه بیش از حد مجاز نیستیم. 

به گفته رضی‌زاده، با پیگیری‌های انجام شده با مدیرعامل شرکت ایران‌سازه، بدهی چهار میلیاردی به این شرکت به زودی پرداخت می‌شود و نمایشگاه بین المللی گیلان به هیچ عنوان تعطیل و درب آن بسته نخواهد شد. 

  • منبع خبر : http://fna.ir/3hou8l