برق گرفتگی جوشکار ۵۲ ساله رشتی در حین کار
برق گرفتگی جوشکار ۵۲ ساله رشتی در حین کار

رئیس سازمان آتش‌نشانی رشت گفت: اصابت میل گرد فلزی با کابل فشار قوی در حین کار موجبات بروز برق گرفتگی جوشکار شد. وی با توجه به آسیب ناشی از برق گرفتگی قادر به حرکت نبوده و تیم عملیات آتش نشانان سریعا نسبت به انتقال فرد مصدوم اقدام کردند.

به گزارش خزرفوری

به نقل از ایسنا: شهرام مومنی امروز ۲۴ خرداد ماه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به اعلام حادثه برق گرفتگی در ارتفاع ساختمانی در حال احداث، اظهار کرد: این حادثه پیش از ظهر امروز به مرکز فرماندهی آتش نشانی رشت اطلاع داده شد.وی با بیان اینکه سریعا هفت آتش نشان و افسر ارشد به وسیله دو خودروی نجات به محل حادثه واقع در بلوار دیلمان رشت اعزام شدند، افزود: بر اساس اعلام فرمانده تیم نخست اعزامی به محل حادثه، اصابت میل گرد فلزی با کابل فشار قوی در حین کار موجبات بروز برق گرفتگی جوشکار که مرد حدودا ۵۲ ساله بود، شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی رشت گفت: این جوشکار با توجه به آسیب ناشی از برق گرفتگی قادر به حرکت نبوده و تیم عملیات آتش نشانان سریعا نسبت به انتقال فرد مصدوم اقدام کردند.مومنی خاطرنشان کرد: فرد مصدوم برای درمان تحویل عوامل اورژانس و سپس به بیمارستان انتقال یافته است.