مدیرکل جهاد کشاورزی گیلان رفتنی شد
مدیرکل جهاد کشاورزی گیلان رفتنی شد

خزرفوری/ سرویس استانی: در حکمی از سوی کاظم خاوازی وزیر جهادکشاورزی، علی درجانی مدیرکل جهاد کشاورزی گیلان به عنوان رئیس هیات مدیره  موسسه جهاد استقلال منصوب شد.  وزیر جهاد کشاورزی در احکام جداگانه‌ای، علی‌اکبر غیرتی به عنوان مدیرعامل ، علی درجانی را به عنوان عضو و رئیس هیات مدیره موسسه جهاد استقلال و رامین عرفانیان سلیم را به عنوان […]

خزرفوری/ سرویس استانی: در حکمی از سوی کاظم خاوازی وزیر جهادکشاورزی، علی درجانی مدیرکل جهاد کشاورزی گیلان به عنوان رئیس هیات مدیره  موسسه جهاد استقلال منصوب شد.

 وزیر جهاد کشاورزی در احکام جداگانه‌ای، علی‌اکبر غیرتی به عنوان مدیرعامل ، علی درجانی را به عنوان عضو و رئیس هیات مدیره موسسه جهاد استقلال و رامین عرفانیان سلیم را به عنوان عضو هیات مدیره این موسسه به مدت ۲ سال منصوب کرد.

هنوز جانشین درجانی در جهادکشاورزی گیلان معرفی نشده است.

گفتنی است مؤسسه جهاد استقلال به موجب قانون لایحه الحاق بندهای ۱۱ و ۱۲ به قانون فهرست نهادها و مؤسسه‌های عمومی غیردولتی مصوب ۱۱ خردادماه ۱۳۷۶ مجلس شورای اسلامی به‌عنوان نهاد و مؤسسه عمومی غیردولتی شناخته شده و اساسنامه آن در تاریخ ۱۴ اردیبهشت‌ماه ۱۳۷۹ به تصویب هیات وزیران رسیده است.

طراحی، احداث و اداره واحدهای صنعتی و تولیدی؛ ارائه انواع خدمات مورد نیاز بخش کشاورزی و توسعه روستائی؛ انجام امور فرهنگی، آموزشی و تحقیقاتی؛ انجام فعالیت‌های بازرگانی اعم از صادرات و واردات مربوط به موارد موضوع بندهای ۱ و ۲ این ماده از جمله موضوع فعالیت‌های تعریف شده برای موسسه جهاد استقلال است.