فرماندار رشت خبر داد: افتتاح تصفیه‌خانه شیرابه زباله سراوان در هفته دولت | بخشی از مشکلات رفع خواهد شد
فرماندار رشت خبر داد: افتتاح تصفیه‌خانه شیرابه زباله سراوان در هفته دولت | بخشی از مشکلات رفع خواهد شد

علی فتح‌اللهی، فرماندار رشت از افتتاح و راه اندازی پروژه تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان به عنوان یکی از مهمترین پروژه‌های استانی در هفته دولت خبر داد.

رماندار رشت از افتتاح و راه اندازی پروژه تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان به عنوان یکی از مهمترین پروژه های استانی در هفته دولت خبر داد.

علی فتح‌اللهی در نشست پیگیری آخرین اقدامات جهت بهره برداری از تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان که با حضور شهردار رشت و پیمانکار این پروژه انجام شد با تاکید بر اهمیت تکمیل و بهره برداری این پروژه، اظهار داشت: با توجه به برنامه زمانبندی تدوین شده جهت آخرین اقدامات تکمیلی پروژه تصفیه خانه شیرابه زباله سراوان، این پروژه به عنوان یکی از مهمترین پروژه های  استان گیلان در هفته دولت پیش رو به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به معضلات و مسائل زیست محیطی و اجتماعی سایت زباله سراوان، گفت: با افتتاح این پروژه بخشی از مشکلات و تبعات منفی سایت زباله سراوان رفع خواهد شد.

فرماندار رشت با اشاره به دیگر اقدامات صورت پذیرفته جهت راه اندازی خطوط جدید کارخانه کودآلی و احداث پروژه زباله‌سوز رشت، ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری از این دو پروژه مهم نیز، قسمت عمده‌ای مشکلات سایت زباله سراوان مرتفع شود.