برق واحدهای صنعتی گیلان دوباره قطع شد!
برق واحدهای صنعتی گیلان دوباره قطع شد!

خزرفوری اطلاعیه ای که 24 ساعت هم دوام نیاورد؛

به گزارش خزرفوری به نقل از حکایت گیلان | شب گذشته بود که روابط عمومی اداره کل صمت گیلان از تغییر و تعدیل ساعات خاموشی واحدهای تولیدی در گیلان خبر داد. بر این اساس مقرر شده بود فقط یک شیفت کاری ۸ ساعته در طول ایام هفته قطعی برق اتفاق بیفتد و پنجشنبه و جمعه ها بدون محدودیت فعالیتهای تولیدی تداوم داشته باشد.

اما امروز گزارش ها حاکی از آن است به دنبال اعتراض برخی واحدهای تولیدی مبنی بر این که حتی یک ساعت قطعی برق نیز به ضرر آن ها است، اداره برق دوباره به دستور قبلی برگشته است و قرار است دوباره ۴۸ ساعت در هفته برق واحدهای تولیدی گیلان قطع گردد!

شنیده ها به نقل یکی از مسئولین شهر صنعتی رشت حاکی از آن است که با اعتراض واحدهای تولیدی ، شورای تامین استان جلسه برگزار کرد و قرار شد که ساعات خاموشی به هشت ساعت کاهش پیدا کند. اما کارخانجات صنایع پلیمری به همین هم اعتراض کردند و معتقدند حتی یک ساعت نیز نمی توانند خاموشی داشته باشند و منجر به اختلال در کار می شود. از همین جهت دوباره تصمیم گرفته شد که برق تمام واحدهای تولیدی قطع گردد تا به قول معروف تر و خشک را با هم بسوزانند!

ما دیگر به این تصمیم گیری های یک شبه عادت کرده ایم که ید طولایی در مدیریت استان دارد. مشخص نیست چطور می توان برای یک مساله تصمیم گیری کرد، بیانیه داد و فردای آن روز دوباره شاهد لغوش باشیم. یکی از مهم ترین درخواست ها از مسئولین این است که یک روز تصمیم نگیرند. زیرا هر تصمیم آن ها نارضایتی جمعی ایجاد می کند. این که چه کسی  مسئول خسارت این تصمیم گیری ها است، هیچگاه مشخص نمی شود.