انتصاب‌های جدید در شرکت گاز گیلان؛ از معاونت مهندسی تا بهره برداری شهرستان‌ها
انتصاب‌های جدید در شرکت گاز گیلان؛ از معاونت مهندسی تا بهره برداری شهرستان‌ها

خزرفوری:مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان، پنج سرپرست برای معاونت مهندسی، بهره برداری‌های شهرستان‌ها و مرکز استان و واحدهای بازرسی فنی و اندازه گیری و توزیع منصوب کرد.

به گزارش خزرفوری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، طی مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونین و رؤسای شرکت گاز گیلان، سید علیرضا میرباقری به عنوان سرپرست معاونت مهندسی، محمدرسول فلکیان به عنوان سرپرست بهره برداری شهرستان‌ها، بهروز مسعودی نیا به عنوان سرپرست بهره برداری مرکز استان، حسن منصف به عنوان سرپرست امور بازرسی فنی و ابوالقاسم رضاپور به عنوان سرپرست واحد اندازه گیری و توزیع شرکت گاز معرفی شدند.

در این مراسم عیسی جمال نیکویی، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با قدردانی از تلاش‌ها و خدمات صورت گرفته در دوره گذشته برای مدیران جدید شرکت آرزوی موفقیت نمود.

وی ابراز امدواری کرد تا با اجرای شایسته وظایف محوله توسط منصوبین جدید، شاهد پیشرفت و آبادانی استان و افزایش رضایتمندی مردم و مشترکین عزیز باشیم.

در ادامه این مراسم مدیران جدید شرکت گاز استان گیلان با تشکر از حسن توجه و اعتماد مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بر همت و تلاش هرچه بیشتر درجهت تحقق اهداف عالیه سازمان تاکید کردند.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان اعلام آمادگی کردند تا در پست‌های جدید نیز همانند گذشته همه توان خود را برای اعتلای ایران اسلامی در طبق اخلاص گذاشته و درجهت سربلندی کشور تلاش نمایند.