ضرب الاجل سه ماهه استاندار گیلان به پایان رسید و خبری از استقرار ادارات در خمام نشد
ضرب الاجل سه ماهه استاندار گیلان به پایان رسید و خبری از استقرار ادارات در خمام نشد

خزرفوری:مردم وقتی می‌بینند، دستورات عالی‌ترین نماینده دولت در استان روی زمین می‌ماند دیگر چه انتظاری از روسای ادارات، فرماندار و مدیران کل می‌رود که وعده‌های خود وفا کنند.

به گزارش خزرفوری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، اسدالله عباسی، استاندار گیلان بیستم اسفندماه سال ۱۴۰۰ با شرکت در نماز جمعه خمام “دریافت خدمات مناسب اداری برای همه شهروندان بویژه اهالی خمام را خواسته بحق آنان دانسته بود و تاکید داشت خمام باید همچون نگینی بدرخشد”.

نماینده عالی دولت همچنین در ادامه گفته بود که “پیگیری مسئولان برای ارتقاء سطح ادارات در این شهرستان را قابل قبول و رضایت‌بخش نیست” و در همین راستا ضرب‌الاجل سه ماهه برای ارتقاء ادارات و نیز راه اندازی اداراتی که وجود ندارند به‌ویژه سازمان‌های خدمات‌رسان، تعیین کرد.

حالا درحالی روز گذشته ضرب الاجل سه ماهه استاندار گیلان به پایان رسیده است که بنابر گزارش خمام نیوز به عنوان رسانه بومی شهرستان خمام، “همچنان تکلیف اداراتی چون منابع طبیعی، محیط زیست، امور منابع آب، مدیریت جهاد کشاورزی، مخابرات، اوقاف، ارشاد، فنی‌وحرفه‌ای و … مشخص نیست. از سوی دیگر، معرفی رییس،‌ سرپرست یا نماینده بدون در نظر گرفتن اتوماسیون، تجهیزات، نیروی انسانی و حتی محل استقرار مناسب چیزی به‌جز رفع مسوولیت تلقی نشده و حاصلی نیز برای شهرستان خمام و مردم ندارد”.

مردم وقتی می‌بینند، دستورات عالی‌ترین نماینده دولت در استان روی زمین می‌ماند دیگر چه انتظاری از روسای ادارات، فرماندار و مدیران کل می‌رود که وعده‌های خود وفا کنند آن هم در دولتی که رئیس آن فرموده بود که “قرار است دولت، دولت صادق الوعد باشد و به وعده‌های خود عمل کند”.

بنابراین انتظار می‌رود استاندار گیلان در راستای وعده‌ای که داده بود، دلیل عدم استقرار ادارات در شهرستان خمام را به اطلاع مردم برساند و احیانا اگر در این مسیر از سوی ادارات کل کوتاهی صورت گرفته با خاطیان نیز برخورد قانونی لازم صورت پذیرد.FacebookTwitterWhatsAppTelegramEmail

Share