در حال برطرف کردن مشکلات کم‌آبی برخی شالیزارها هستیم | وجود ۵۹ ایستگاه پمپاژ فعال آب در لنگرود
در حال برطرف کردن مشکلات کم‌آبی برخی شالیزارها هستیم | وجود ۵۹ ایستگاه پمپاژ فعال آب در لنگرود

خزرفوری:نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود با بیان اینکه ۵۹ ایستگاه پمپاژ فعال آب داریم که تمامی آن‌ها تجهیز شده است، گفت: ۷ حلقه چاه آب نیز در مرحله بهره‌برداری است که در زمان کمبود آب از آن‌ها استفاده خواهیم کرد.

به گزارش خزرفوری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمدرضا جلالی، فرماندار شهرستان لنگرود در گفتگو با دیارمیرزا با با اشاره به بازدید از مناطق روستایی این شهرستان به دلیل برخی اخبار واصله مبنی بر کمبود آب شالیزارها، گفت: بحث آبگذاری برابر جدول زمان صورت می‌گیرد.

وی افزود: براساس این جدول آبگذاری ۸ روز دایر و ۴ روز تعطیل است و براساس همین احتمال دارد با مشکل کم‌آبی مواجه شویم که امیدواریم با رسیدن زمان آبگذاری این مشکل مرتفع شود. مشاهده تبلیغ

جلالی اظهار کرد: برای اینکه از توزیع عادلانه آب اطمینان حاصل کنیم با کمک مردم هماهنگی کردیم البته در برخی مناطق کمبود آب وجود داشت البته این کمبود زیاد نبود که سعی می‌کنیم این مشکل را حل کنیم.

فرماندار لنگرود افزود: امروز با تماسی که با فرمانداران شهرستان‌های اطراف داشتیم در حال برطرف کردن مشکلات خصوصا در بخش‌های اطاقور و شلمان هستیم همچنین با مدیر توزیع آب استان نیز مذاکراتی صورت گرفت و تمهیداتی اندیشیده شده است.

وجود ۵۹ ایستگاه پمپاژ فعال آب در لنگرود

نماینده عالی دولت در شهرستان لنگرود با بیان اینکه ۵۹ ایستگاه پمپاژ فعال آب داریم که تمامی آن‌ها تجهیز شده است، گفت: ۷ حلقه چاه آب نیز در مرحله بهره‌برداری است که در زمان کمبود آب از آن‌ها استفاده خواهیم کرد.

وی در پایان از کشاورزان شهرستان لنگرود درخواست کرد که با توجه به کمبود آب در پشت سدهای استان، با سعه‌صدر با ما همکاری داشته باشند تا بتوانیم در کنار یکدیگر مشکلات را پشت سر بگذاریم.