حمیدرضا منصوری به کادرفنی سپیدرود رشت پیوست
حمیدرضا منصوری به کادرفنی سپیدرود رشت پیوست

خزرفوری:حمیدرضا منصوری گلزن افسانه‌ای دهه‌ی شصت باشگاه سپیدرود رشت، با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود و پس از مذاکره با مدیرعامل باشگاه به جمع کادر فنی این تیم اضافه شد.

به گزارش خزرفوری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حمیدرضا منصوری گلزن افسانه‌ای دهه‌ی شصت باشگاه سپیدرود رشت، با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود و پس از مذاکره با مدیرعامل باشگاه به جمع کادر فنی این تیم اضافه شد.

حمیدرضا منصوری پیش از این و در طی سال‌های ۹۴ تا ۹۶ در زمان سرمربیگری علی نظرمحمدی در کادرفنی سپیدرود حضور داشت و موفق شد تا همراه تیم محبوب خود از لیگ دسته دوم به لیگ برتر صعود کند و یک فصل هم در لیگ برتر به عنوان مربی سپیدرود را همراهی کند و به جز آن منصوری سابقه سرمربیگری در باشگاه شهرداری لنگرود و صعود با این تیم را در کارنامه دارد.

منصوری به جرات نامدارترین گلزن تاریخ فوتبال گیلان است و یکی از محبوب‌ترین و شاخص‌ترین بازیکنان و پیشکسوتان تاریخ ارتش سرخ گیلان محسوس می‌شود.

ماندگارترین چهره‌ای که هواداران فوتبال از وی در ذهن دارند، مربوط به مسابقه مرحله نیمه نهایی لیگ قدس بین دو تیم منتخب گیلان با منتخب اصفهان در لیگ قدس است که حمیدرضا منصوری در کمتر از بیست دقیقه دوبار به زیبایی دروازه احمدرضا عابدزاده را باز کرد و البته منصوری پس از گل دوم با ضربه پای عابدزاده از زمین مسابقه بیرون برده شد!