لنگرود در انتهای شبکه آبرسانی قرار دارد | آب به محض رسیدن، توزیع می شود
لنگرود در انتهای شبکه آبرسانی قرار دارد | آب به محض رسیدن، توزیع می شود

خزرفوری:فرماندار لنگرود با بیان اینکه این شهرستان در انتهای شبکه آبرسانی سد سفیدرود قرار دارد، افزود: آب چند روز گذشته با تاخیر به این شهرستان رسید که منجر به دلنگرانی برخی شالیکاران شد.

به گزارش خزرفوری به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمدرضا جلالی در حاشیه بازدید از مزارع شلمان در گفتگو با دیارمیرزا با بیان اینکه در راستای بررسی مشکلات کشاورزان امروز میزبان آقای خرمی و آقای حسن زاده مدیرعامل آب منطقه ای و مدیر آبیاری استان گیلان بوده ایم، یادآور شد: وضعیت آبگذاری شهرستان لنگرود به صورت میدانی مورد بررسی قرار گرفت.

فرماندار لنگرود با بیان اینکه این شهرستان در انتهای شبکه آبرسانی سد سفیدرود قرار دارد، افزود: آب چند روز گذشته با تاخیر به این شهرستان رسید که منجر به دلنگرانی برخی شالیکاران شد.

وی با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده در این رابطه و مذاکره با مدیران شهرستان های همجوار اظهار کرد: تجهیزاتی چون موتور پمپ و کفکش در همین راستا وارد شهرستان شد.

جلالی با بیان اینکه زیرساختهای لازم مهیا است، افزود: به محض رسیدن آب به شهرستان لنگرود، توزیع میشود.

فرماندار لنگرود خواستار سعه صدر و اعتماد کشاورزان به مسئولان شد و گفت: اگرچه کمبود آب در حوزه آب ممکن است وجود داشته باشد اما تمام تلاش این است که آب لازم تامین شود.

جلالی در مجموع وضعیت کلی شهرستان را مناسب دانست و گفت: با توجه به آبی که دو روز گذشته به شهرستان رسید وضعیت بهتر شده و امیدواریم این مرحله از آبگذاری را به پایان برسانیم.