تجلیل از ۱۳۰ زوج موفق و نخبه گیلان در هفته ازدواج
تجلیل از ۱۳۰ زوج موفق و نخبه گیلان در هفته ازدواج

خزرفوری:در آستانه ازدواج مبارک امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س) و هفته ازدواج که از ۱۰ لغایت ۱۶ تیر است، اظهار کرد: در این هفته با کمک تمامی دستگاه های اجرایی استان براساس برنامه های ابلاغی وزارت ورزش و جوانان عناوین مختلفی را برگزار خواهیم کرد.

به گزارش خزرفوری مدیرکل ورزش و جوانان گیلان تجلیل از ۱۳۰ زوج موفق و نخبه در شهرهای ماسال، انزلی و آستارا و تجلیل از بیش از ۳۰ نفر از فعالان حوزه ازدواج را از مهمترین برنامه های هفته ازدواج دانست.

جهانبخش آرمان گفت، در آستانه ازدواج مبارک امام علی(ع) و حضرت فاطمه(س) و هفته ازدواج که از ۱۰ لغایت ۱۶ تیر است، اظهار کرد: در این هفته با کمک تمامی دستگاه های اجرایی استان براساس برنامه های ابلاغی وزارت ورزش و جوانان عناوین مختلفی را برگزار خواهیم کرد.

وی تجلیل از ۱۳۰ زوج موفق و نخبه در شهرهای ماسال، انزلی و آستارا و تجلیل از بیش از ۳۰ نفر از فعالان حوزه ازدواج را از مهمترین برنامه های این هفته دانست.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان با اشاره به اینکه این اداره کل وظیفه مشاوره رایگان پیش از ازدواج را برعهده دارد، گفت: دستگاه های عضو ستاد ساماندهی جوانان برای هفته ازدواج برنامه زمانبندی خود را به اداره کل ورزش و جوانان گیلان اعلام کنند.

آرمان با اشاره برگزاری ستاد ساماندهی جوانان با حضور معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان و استاندار گیلان خاطرنشان کرد: شناسایی خیرین امر ازدواج، برگزاری مراسم ازدواج آسان، تجلیل از زوج های موفق و خادمان امر ازدواج، تسهیل در اعطای وام های ازدواج و فرزندآوری و… از مهمترین وظایف دیگر دستگاه های عضو ستاد در هفته ازدواج است.

وی همچنین از خیرین امر ازدواج خواست برای کمک به تشکیل زندگی جوانان و خرید جهیزیه عنایت ویژه تری داشته باشند.