دستگیری عاملان ایجاد مزاحمت و رعب و وحشت در شهر شادی رشت
دستگیری عاملان ایجاد مزاحمت و رعب و وحشت در شهر شادی رشت

سرهنگ محمود حافظی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت اظهار داشت: ۳ عامل ایجاد مزاحمت و رعب و وحشت مردم در شهر شادی رشت دستگیر شدند.

به گزارش خزرفوری : فرمانده انتظامی شهرستان رشت گفت: ۳ عامل ایجاد مزاحمت و رعب و وحشت مردم در شهر شادی رشت دستگیر شدند.

سرهنگ محمود حافظی با بیان اینکه اقدامات و رفتارهای اراذل و اوباش باعث تشویش اذهان عمومی و القاء حس ناامنی در جامعه می‌شود اظهار داشت: مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی و افزایش احساس امنیت برای مردم همواره در دستور کار مجموعه انتظامی قرار دارد.

وی در ادامه گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه افرادی در شهر شادی رشت برای مردم ایجاد مزاحمت می‌کنند و باعث رحب و وحشت شده‌اند، بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ به محل مورد نظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت از شناسایی و دستگیری متهمان این پرونده که در حالت طبیعی نبودند، خبر داد و تصریح کرد: از این افراد یک قبضه سلاح سرد کشف شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهمان ۱۷ و ۱۸ساله به مقر انتظامی منتقل و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.

سرهنگ حافظی در پایان با تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد قاطع با هرگونه شرارت و ناامنی، خاطرنشان کرد: پلیس با مخلان آسایش مرم و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی برخورد قاطع و قانونی می‌کند.