نذر اربعینی خبرنگاران گیلانی برای آزادی زندانیان
نذر اربعینی خبرنگاران گیلانی برای آزادی زندانیان

برای دومین سال متوالی پویش «نذر آزادی اربعین» با محوریت خبرنگاران گیلانی برای آزادی زندانیان استان انجام می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان روز پنجشنبه در این رابطه در جمع خبرنگاران گفت: اصحاب رسانه و همه خیرین نیک اندیشی که می‌خواهند در پویش «نذر آزادی اربعین»  شرکت کنند، می‌توانند مبالغ نقدی خود را به شماره ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۱۵۸۱۶۴ گروه جهادی عاشورائیان واریز و دستگیر گرفتارانی باشند که چشم به راه کمک خیرین هستند.  

به گزارش خزرفوری : مهدی پارسا با گرامیداشت ایام اربعین حسینی(ع) و اشاره به پیشتازی اصحاب رسانه گیلان در فعالیت‌های نوع‌دوستانه عنوان کرد: اصحاب رسانه همواره افسران خط مقدم جبهه فرهنگی بوده و پیشگامی در فعالیت‌های جهادی در راستای فرهنگ‌سازی را رسالت حرفه‌ای خود می‌دانند.  

وی با بیان اینکه خبرنگاران بسیج رسانه گیلان برای دومین سال متوالی به نیابت از زیارت امام حسین (ع)، مشارکت در آزادسازی زندانیان جرائم نقدی را در دستور کار خود قرار دادند، گفت: اصحاب رسانه گیلان بار دیگر با یک اقدام جهادی در آستانه اربعین سید و سالار شهیدان (ع) با گلریزان رسانه‌ای در تلاشند تا گره‌گشایی کرده و تعدادی از زندانیان جرائم غیر عمد نقدی را از بند زندان آزاد کنند.  

رئیس سازمان بسیج رسانه استان با اشاره به اهمیت فرهنگ‌سازی و نهادینه کردن فرهنگ جهادی به عنوان یکی از ویژگی‌های شاخص اصحاب رسانه، افزود: اصحاب رسانه گیلان علاوه بر مشارکت فعال در فعالیت‌های نوع دوستانه در پویش «نذر آزادی» سال گذشته ۲ زندانی جرائم غیر عمد نقدی را آزاد کرده و به آغوش خانواده بازگرداندند.  

پارسا با تاکید بر اینکه پویش «نذر آزادی» بستر گلریزان رسانه‌ای اصحاب رسانه را در مسیر فرهنگ‌سازی در انجام کار خیر  فراهم کرده است، اظهار کرد: خبرنگاران بسیج رسانه گیلان با اقدامات نوع دوستانه نشان دادند که علاوه بر رسالت خبری و فعالیت حرفه‌ای در ترویج کار خیر در میدان عمل نیز پیشتازند.