سکان شهری املش به دست بیست و چهارمین شهردار
سکان شهری املش به دست بیست و چهارمین شهردار

بهرام آریامنش بعنوان بیست و چهارمین شهردار املش معرفی شد.

به گزارش خزرفوری : مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری گیلان در مراسم معارفه شهردار املش گفت : با توجه به گذشت بیش از ۳۰ سال از عمر شوراها ، اما هنوز در کار جمعی مشکل است و شورا‌ها باید با اتحاد از اختلافات پرهیز کنند.

خسرو آرنگ با اشاره به شایسته سالاری در سیستم مدیریتی و رعایت نشدن عدالت در توزیع اعتبارات ، افزود : شایسته گزینی در دستگاه‌های دولتی و توزیع بودجه براساس کارکرد‌ها باید عملیاتی و با جدیت انجام شود. 

مختار رضایی ، فرماندار املش در مراسم معارفه شهردار جدید املش گفت : توسعه و پیشرفت شهراملش نیازمند کار‌های جهادی است و باید در کنار عمران شهری به مدیریت پسماند و طرح تفکیک زباله از مبدا به جدیت دنبال شود. 

حجت الاسلام والمسلمین علی رنجبر ، امام جمعه املش هم در این مراسم بر ساماندهی بازار هفتگی شهر املش ، پیگیری مطالبات مردمی ، تامین و تخصیص اعتبارات عمرانی ، توجه به محرومیت‌های شهرستان و رسیدگی به وضعیت معابر شهر‌ها تاکید کرد.

محمد ذکری ، رئیس شورای اسلامی شهر املش هم در مراسم معارفه شهردار جدید این شهر ، گفت : پروژه کمربندی املش یکی از بزرگترین و مهمترین پروژه‌های عمرانی شهرداری املش است که از سال‌های قبل شروع شده و برای تکمیل آن به حمایت مسئولین شهرستانی و استانی نیاز است.

در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش‌های ۱۱ ماهه انوش عبداله پور و ابوذر کارجو سرپرستان شهرداری، بهرام آریامنش بعنوان بیست و چهارمین شهردار املش معرفی شد.