تاکید بر هوشیاری مردم در برابر نقشه‌های دشمنان
تاکید بر هوشیاری مردم در برابر نقشه‌های دشمنان

نماینده، ولی فقیه درگیلان: مردم باید هوشیار و آگاه باشند، دشمن به دنبال ایجاد فتنه برای از بین بردن اسلام و اعتقادات دینی است.

به گزارش خزرفوری و به نقل از خبرگزاری صدا وسیمای مرکز گیلان؛ آیت الله رسول فلاحتی درخطبه‌های نماز جمعه با محکومیت اغتشاشات اخیر و لزوم هوشیاری مردم دربرابرنقشه‌های دشمنان برای از بین بردن اسلام و اعتقادات دینی مردم گفت: قوه قضائیه کسانی را که با اغتشاش، میدان را جولانگاه دشمنان قرار دادند بر سر جایشان بنشاند.
نماینده، ولی فقیه در گیلان به خسارت‌های ناشی از این آشوبگری‌ها هم اشاره کرد و گفت: پرداخت این خسارت‌ها بر عهده آشوبگران و هنجارشکنان است.
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از اجرای اصول متعالی اسلام، چون عفاف و حجاب کوتاه نخواهد آمد تاکید کرد: جمهوری اسلامی هیچ واهمه‌ای از اجرای علنی احکام نورانی اسلام ندارد و نخواهد داشت.
امام جمعه‌ی رشت در ادامه به شیطنت‌های رسانه‌های معاند در جریان‌های اخیر اشاره کرد و افزود: اگر این رسانه‌ها دلشان برای مردم مسلمان می‌سوخت از به آتش کشیدن مسجد و خسارت به مسلمانان حمایت نمی‌کردند.
نماینده ولی فقیه در گیلان به سیاست‌های چندگانه دولت ترکیه هم اشاره کرد و گفت: دولت رجب طیب اردوغان از طرفی با رژیم صهیونیستی ارتباط برقرارمی کند واز طرف دیگر به خاطر منافعش به دنبال کشور‌های اسلامی است و گاهی در نقاط مختلف آشوبگری می‌کند که جمهوری اسلامی خواهان مشخص کردن موضع واحد این دولت است.