کلیه محصولات سایپا از گردونه قرعه‌کشی خارج شد
کلیه محصولات سایپا از گردونه قرعه‌کشی خارج شد

به دنبال تایید خبر حذف قرعه‌کشی برای اکثریت محصولات خودروسازان (جز برخی محصولات ایران‌خودرو) و تغییر شیوه خرید خودرو از سامانه تخصصی یکپارچه به غروش توسط شرکت‌های خودروساز، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا ضمن اشاره به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و افزایش ظرفیت تولید، بر خروج تمامی محصولات گروه سایپا از شرایط قرعه‌کشی مهر تایید زد.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری : حسین کاظمی طرقی، معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا اعلام کرده است: براساس برنامه‌ریزی انجام شده و افزایش ظرفیت تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا تمامی محصولات این گروه خودروسازی از شرایط قرعه کشی خارج شد و با اعلام بخشنامه فروش متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت https://saipa.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام تا زمان تکمیل ظرفیت‌ها اقدام کنند.

وی افزود: پیرو دستور ۸ بندی رئیس جمهور محترم و پیگیری‌های وزارت صمت به منظور حذف شرایط قرعه کشی محصولات، با تلاش کارکنان گروه خودروسازی سایپا، برنامه افزایش ظرفیت تولید طی هشت ماه اخیر در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه با مجوز وزارت صمت، تمامی محصولات گروه خودروسازی سایپا از شرایط قرعه کشی خارج شد.

وی تاکید کرد: در سومین دوره واگذاری خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، تنها خودرو ساینا S در شرایط قرعه کشی قرار داشت که با افزایش ظرفیت تولید این خودرو، کلیه تعهدات خودروی مذکور به مشتریان تحویل شد؛ لذا وزارت صمت بر این اساس، مجوز فروش خودروی مذکور بدون قرعه کشی را صادر کرد.

این مقام مسئول در سایپا افزود: افزایش ظرفیت تولید و عرضه محصولات گروه سایپا از بهمن ماه سال گذشته در دستور کار قرار گرفت. طی هشت ماه گذشته تا کنون بیش از ۳۴۰ هزار خودرو، تجاری و تحویل مشتریان شده است که نسبت به دوره مشابه افزایش قابل توجهی را رقم زده است.

معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا خاطرنشان کرد: برای تمامی مشارکت‌کنندگان در خرید خودرو ساینا S دوره سوم که حایز شرایط هستند با ارسال پیامک جهت تکمیل وجه و پیگیری شرایط خرید اطلاع رسانی خواهد شد بنابراین مشتریانی که به آن ها اطلاع‌رسانی شده، با مراجعه به سایت سامانه یکپارچه تخصیص به آدرس https://sale.iranecar.com پیگیری مراحل ثبت نام را انجام دهند.