حضور حماسی مردم در راهپیمایی بیانگر بصیرت ملی است
حضور حماسی مردم در راهپیمایی بیانگر بصیرت ملی است

استاندار گیلان در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان با بیان اینکه حضور حماسی مردم در راهپیمایی بیانگر بصیرت ملی است، گفت: امروز هم با حضور پرشکوه در راهپیمایی ثابت کردند که در برابر دشمن یکپارچه در میدان بوده و پیرزو میدان هستند و دشمن مایوس، ناامید و شکننده می‌باشد.

اسدالله عباسی امروز، ۱۳ آبان‌ماه دقایقی پیش در حاشیه راهپیمایی روز استکبارستیزی در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: مردم عزیز ایران اسلامی و گیلان همیشه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی در برابر دشمن منسجم، متحد و یکپارچه بوده‌اند.

خزرفوری : وی با بیان اینکه مردم ولایتمدار همواره آگاهانه و هوشیار در صحنه مبارزه با استکبار حضور فعال دارند، افزود: مردم ولایتمدار ایران اسلامی همواره هم‌صدا و همدل سعی کرده‌اند که دشمن را بشناسند و با بصیرت و آگاهی که دارند، به موقع در صحنه حضور حماسی پیدا کرده‌اند.

استاندار گیلان گفت: امروز ۱۳ آبان هم یوم‌الله است، یکی از روزهایی است که حضرت امام(ره) از آن به عنوان انقلاب دوم و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام برده‌اند.

عباسی بیان کرد: مردم ما دشمن را می‌شناسند و می‌دانند که مثلت شوم اتحاد آمریکایی، صهیونیستی و انگلیسی هیچ وقت موفق نخواهد شد، لذا مردم در همه عرصه‌ها چه در دفاع مقدس و چه در تحریم‌های ظالمانه اقتصادی محکم و مقاوم ایستاده‌اند.

وی با بیان اینکه حضور حماسی مردم در راهپیمایی بیانگر بصیرت ملی است، افزود: امروز هم با حضور پرشکوه در راهپیمایی ثابت کردند که در برابر دشمن یکپارچه در میدان بوده و پیرزو میدان هستند و دشمن مایوس، ناامید و شکننده می‌باشد؛ زوال دشمن و پیروزی نهایی مسلمانان و کشور عزیز ایران اسلامی ما در پیش است.

انتهای پیام