دستاوردها و توان علمی ایران اسلامی برای دنیای استکبار پذیرفتنی نیست
دستاوردها و توان علمی ایران اسلامی برای دنیای استکبار پذیرفتنی نیست

نماینده ولی فقیه در گیلان بیان کرد: دستاوردها و قدرت علمی ایران اسلامی برای دنیا با توجه به ساختاری که قدرت های استکباری برای ما در عرصه و ساحت جهانی ایجاد کرده اند، پذیرفتنی و قابل هضم نیست.

آیت الله رسول فلاحتی روز سه‌شنبه در افتتاح بیست و هفتمین دوره مسابقات قرآنی نیروهای انتظامی کشور در رشت اظهار داشت: این موضوع برای آنان پذیرفتنی نیست که جمهوری اسلامی بتواند در این بحبوحه های سخت و دشوار اینچنین مسیر میان‌بری را طی کند که در ساحت علم این رتبه های بالا را کسب نماید.

خزرفوری : وی با بیان اینکه در روزهای اخیر خبرهای خوبی شنیدیم مبنی بر اینکه در درمان سرطان از طریق مجاری ژنتیکی، ایران رتبه دوم دنیا را کسب کرده است، افزود: امروز جوانان ما موشکی درست کرده اند که قادر است چندین هزار کیلومتر مراکز موشکی دوربرد قدرتهای جهانی را مورد هدف قرار دهد و این علم و قدرت آن است و باید قدر این داشته های ارزشمند را بدانیم.

وی با تاکید بر مرتبه دانش در نظام اسلامی ادامه داد: دانش چیزی است که هر قدر به سمت آن برویم، تمام شدنی نیست؛ چنانکه امروز انقلاب اسلامی از رتبه ۷۴ جهانی به رتبه ۱۶ ارتقا یافته است و در دانش امروز از جمله در حوزه های نظامی، طب و سلامت، موشکی، دریایی و محیط زیست در سطح رتبه های برتر دنیا قرار داریم.

نماینده ولی فقیه در گیلان در ادامه با اشاره به اغتشاشات اخیر بیان کرد: در آشوب‌های اخیر فلان حزب و سازمان مطرح نبود؛ نگاه‌ها همه مارکسیستی بود و شعاردهندگان می‌گفتند آنچه برای ما خطرساز است، نگاه ارزشی ملت ایران است.

وی افزود : فتنه‌گران نگاه ارزشی و اسلامی را مانع می‌دانند و بر همین اساس رهبر عالی مقام جمهوری اسلامی بر تقویت معنویات و هر آنچه منجر به حفظ ارزشهای دینی و نگاه ارزشی می‌شود، تاکید می‌کنند.

 وی با بیان اینکه مردم همه زندگیشان را بر موازین شرع منطبق کنند، اظهار داشت: در نظام اندیشه دینی و معقول اسلامی عبادت با معنای گسترده تقرب به خدا در هم تنیده است و باید مورد توجه باشد.