تفکر بسیجی لازمه ایران قوی است
تفکر بسیجی لازمه ایران قوی است

امام جمعه موقت رشت، بسیج را یکی از بازوان تمدن ساز جمهوری اسلامی دانست و عنوان کرد: بسیج با شعار «ما می توانیم» در همه عرصه ها پیش می رود و روحیه و تفکر بسیجی نظام اسلامی را به ایران قوی تبدیل خواهد کرد.

خزرفوری : حجت الاسلام والمسلمین صفر قربانپور در خطبه های نماز جمعه شهر رشت، با اشاره به جنگ ترکیبی دشمنان علیه ایران اسلامی در همه ابعاد نظامی و اقتصادی و فرهنگی و سیاسی و امنیتی، اظهار کرد: ملت ایران با بصیرت و دشمن شناسی همه فتنه ها و توطئه ها را خنثی می کنند.

وی با بیان اینکه ملت ایران در همه صحنه های انقلاب حضور حماسی، با بصیرت و مقتدرانه دارند، تصریح کرد: آمریکا و اسرائیل و آل سعود با همدستی ایادی منطقه ای خود شبانه روز در حال برنامه ریزی برای خدشه وارد کردن به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، اما همه ناکام بوده اند و پس از این هم شکست خواهند خورد.

امام جمعه موقت رشت، آیت الله مدرس را یکی از شخصیت های برجسته تاریخ معاصر ایران دانست و خاطرنشان کرد: پیوند عمیقی بین روحانیت و ملت ما وجود دارد و در طول تاریخ شاهد اثرگذاری و خدمت رسانی روحانیون در امور دینی و فرهنگی و اجتماعی هستیم.

حجت الاسلام قربانپور، میرزا کوچک خان جنگلی، آیت الله مدرس و امام خمینی(ره) را از مصادیق بارز پیوند این ملت با روحانیت دانست و خاطرنشان کرد: هجمه هایی که به روحانیت وارد می شود قطعا یکی از برنامه های استکباری برای کاهش نفوذ و اثرگذاری این شخصیت ها در جامعه ماست، اما این توطئه نیز در نهایت به تقویت جایگاه روحانیت در بین مردم منجر می شود.

وی از مردم به ویژه جوانان خواست ارتباط خود را با روحانیت بیشتر کنند و گفت: جامعه ما هرگز خدمات روحانیت را فراموش نمی کند و قطعا در آینده نزدیک شاهد افول قدرت های استکباری خواهیم بود و گذر زمان واقعیت های دشمنی دشمنان را نشان می دهد.

امام جمعه موقت رشت در ادامه هفته بسیج را گرامی داشت و خاطرنشان کرد: امنیت و آرامش کشور و نظام را مدیون انسان هایی هستیم که با ایثار و فداکاری خود در لباس خدمت برای ما به ارمغان آورده اند و هر کجا نیاز باشد از جان خود نیز برای اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران می گذرند.

وی بسیج را یکی از بازوان تمدن ساز جمهوری اسلامی دانست و عنوان کرد: بسیج با شعار «ما می توانیم» در همه عرصه ها پیش می رود و روحیه و تفکر بسیجی نظام اسلامی را به ایران قوی تبدیل خواهد کرد.

حجت الاسلام قربانپور با بیان اینکه در کنار قدردانی از خدمات و دستاوردهای نظام، نیازمند رفع مشکلات و کاستی ها به ویژه در بخش های اقتصادی هستیم، بیان کرد: دولت برای بهبود معیشت مردم و اتمام پروژه های عمرانی نیمه تمام اهتمام داشته باشد.

انتهای پیام