گریه‌های بی‌فایده رامین بعد از حذف ناباورانه | رضاییان اشک امریکایی‌ها را درآورد
گریه‌های بی‌فایده رامین بعد از حذف ناباورانه | رضاییان اشک امریکایی‌ها را درآورد

حذف تلخ تیم ملی فوتبال ایران از جام جهانی قطر تا مدت‌ها در اذهان دوست‌داران تیم ملی باقی خواهد ماند. رامین رضاییان از شدت ناراحتی بابت شکست نمی توانست روی پاهای خود بایستد.

خزرفوری به نقل از “ورزش سه”، در میان اشک ها و حسرت های بازیکنان تیم ملی بعد از به صدا در آمدن سوت پایان مسابقه با آمریکا ، حالات ناخودآگاه رامین رضاییان از چشم عکاسان دور نماند.

مدافع راست ایران که گل دوم تیم ملی مقابل ولز را به ثمر رسانده بود، در بازی با آمریکا نیز تلاش زیادی انجام داد تا شاید با ارسال های دقیق خود چاره ساز شود و پاس گل برای ایران بسازد اما در نهایت موفق نشد. رامین بعد از پایان مسابقه از فرط ناراحتی نمی دانست باید چه کاری انجام بدهد.

رضاییان که اشک‌هایش بند نمی‌آمد، با دلداری برخی از بازیکنان تیم ملی مثل وحید امیری مواجه شد. او ثانیه هایی دست ها را روی زانو گذاشت و ناراحتی اش را ابراز کرد اما آنقدر اندوه داشت که ناخودآگاه روی زمین چمن ورزشگاه الثمامه افتاد و به گریه کردن ادامه داد. البته که گریه های رامین و سایر اعضای تیم ملی تاثیری در شرایط نداشت و بی فایده بود.

گرگ برهالتر، سرمربی تیم امریکا که در نشست پیش از بازی برابر ایران هم بابت رفتار فدراسیون فوتبال کشورش عذرخواهی کرده بود، بعد از بازی این‌چنین به سراغ رامین رضاییان رفت و به او دلداری داد.

آنتونی رابینسون، مدافع چپ امریکا در بازی شب گذشته که بارها با رامین در دوئل‌های زمینی و هوایی از دقیقه یک تا صد مسابقه تنه به تنه شد، در انتهای بازی به سراغ او رفت و تا کمی از غم شکننده رضاییان کم کند.

تیم ریم، مدافع باتجربه و مسن‌ترین بازیکن تیم ملی امریکا هم به سادگی از کنار رامین نگذشت و سعی کرد مدافع تیم ملی ایران را از جایش بلند کند.

اما احتمالا جالب‌ترین ارتباطی که بین بازیکنان امریکایی با رامین برقرار شد، به برخورد سارجنت با رضاییان برمی‌گردد. مهاجم ۲۲ ساله امریکایی که به شدت از آلام گذشته بر رامین رضاییان متاثر شده بود، دچار بغض شد و برای ثانیه‌های مدافع تیم ملی ایران را در آغوش گرفت.

رامین که یکی از بهترین بازیکنان ایران در جام جهانی قطر بود، حالا باید با خداحافظی از این تورنمنت، به فکر درخشش در جام ملت‌های آسیا باشد. جایی که یک سال دیگر به استادیوم‌های قطر برمی‌گردد تا این بار آخرین شانس خودش را برای قهرمانی در آسیا امتحان کند.