آغاز ثبت نام زائران گیلانی حج تمتع ۱۴۰۲
آغاز ثبت نام زائران گیلانی حج تمتع ۱۴۰۲

مدیر حج و زیارت گیلان از آغاز ثبت نام زائران حج تمتع ١۴٠٢ از ٣٠ دی خبر داد و گفت: دارندگان فیش های ثبت نامی سال ۱۳۹۹ اقدام به انتخاب کاروان کنند.

خزرفوری : حسن فعال در گفت وگو با خبرنگاران، از ثبت نام زائران حج تمتع ۱۴۰۲ خبر داد و اظهار کرد: ثبت نام متقاضیان حج تمتع ۱۳۹۹ که به دلیل شیوع بیماری کرونا دچار وقفه شده بود، از ۳۰ دی ۱۴۰۱ آغاز می‌شود.

وی با اشاره به صدور اطلاعیه تکمیلی سازمان حج و زیارت استان گیلان از ۲۶ دی ۱۴۰۱ و اطلاع رسانی به زائران توسط رسانه های گروهی و صدا و سیما، تصریح کرد: زائران می بایست اقدام به تکمیل ثبت نام و انتخاب کاروان کنند.

مدیر حج و زیارت گیلان با بیان اینکه تکمیل ظرفیت کاروان ها نیز با دارندگان فیش ثبت نام حج تمتع سال های قبل انجام خواهد شد، گفت: در صورتی که با ثبت نام زائران دارنده فیش حج تمتع ۱۳۹۹ تعداد زائران به حد نصاب نرسد، دارندگان فیش ثبت نامی تا ٢٩ اسفند ١٣٨۵ یا دارندگان فیش ثبت نامی تا ٣١ فروردین ۱۳۸۶ و یا دارندگان فیش ثبت نامی تا ٣١ اردیبهشت ٨۶ و… برای ثبت نام و تکمیل ظرفیت به صورت روزشمار فراخوان می‌شوند.

فعال همچنین از زائرانی که قصد ثبت نام دارند خواست قبل از ثبت نام با ورود به سامانه «reserve.haj.ir» اطلاعات شخصی خود را تکمیل و به روزرسانی کنند.

انتهای پیام