سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در لنگرود
سومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در لنگرود

استاندار گیلان: با آرمان‌های سردار شهید حاج قاسم سلیمانی میثاق می‌بندیم.

خزرفوری : استاندار گیلان در مراسم سومین سالگرد شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در مسجد جامع لنگرود با بیان اینکه امروز به واسطه مسؤولیتی که به ما سپرده شده با شهدا به ویژه شهید حاج قاسم سلیمانی میثاق می‌بندیم، گفت: شهید سلیمانی در روز مراسم شهید حسین پور شلمانی بشارت دادند که تا ۳ ماه دیگر انتقام خون شهیدانمان را خواهیم گرفت و داعش پایان خواهد یافت که این وعده به درستی محقق شد.

وی با اشاره به نقشه‌های دشمنان برای براندازی انقلاب اسلامی، افزود:، چون آمریکا با راه اندازی جنگ‌های فرهنگی و نظامی موفق نشد به هدف خود دست یابد، این بار اقدام به جنگ شناختی و ایجاد اغتشاش در کشور ما کرده است.

دکتر اسدالله عباسی با اشاره به لزوم پرداختن به موضوع دشمن شناسی در مدارس ، دانشگاه‌ها و مجامع مختلف ، افزود: دشمن با هدف قراردادن بنیان خانواده و شعار‌های زیبا وارد میدان شد و متاسفانه برخی هم در این مسیر فریب خوردند. 

وی افزود: مردم لنگرود و گیلان همواره در پیروی از ولایت فقیه و دفاع از انقلاب پیشگام بودند و هزاران شهید تقدیم این انقلاب کردند و مسؤولان باید ویژگی‌های شهدا را دنبال کنند. 

استاندار گیلان با بیان اینکه پیروی از ولی فقیه زمان ، مهمترین وصیت شهدا وسومین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در لنگرود شهید سلیمانی بود، گفت: باید در همه زمینه‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی کنار هم باشیم تا روزنه‌ای برای دشمن باز نشود.

دکتر اسدالله عباسی افزود: به رغم مشکل کمبود آب زراعی در سال گذشته، با پای کار بودن همه مدیران استانی و شهرستانی، با کمترین مشکل در زمینه تامین آب زراعی مواجه بودیم. 

وی با بیان اینکه طبق برنامه‌ریزی انجام شده تا عید کالای اساسی و مورد نیاز در گیلان ذخیره شده اضافه کرد: با اقداماتی که انجام شد ۱۶۰ کارخانه غیرفعال در استان شروع به کار کردند و در برخی موارد از فارغ التحصیلان دانشگاهی هم استفاده شد.