آغاز ثبت نام کاندیداهایی انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی گیلان
آغاز ثبت نام کاندیداهایی انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی گیلان

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: نام نویسی نامزد‌های انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان آغاز شده است.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری : تیمور پورحیدری، رییس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی گیلان با اعلام آغاز ثبت نام دهمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گیلان گفت: حائزین شرایط کاندیداتوری این انتخابات هر چه سریعتر جهت بازگذاری مدارک و ثبت‌نام اقدام کنند تا در فرایند انتخابات اتاق قرار گیرند.

وی با بیان اینکه خدمات ثبت حتی روز جمعه هم در اتاق بازرگانی رشت انجام می شود، افزود: فرآیند ثبت‌نام از داوطلبان به صورت الکترونیکی و از طریق آدرس WWW.ELECTION.ICCIMA.IR اینترنتی با بارگذاری مستندات و تکمیل فرم های مربوطه و در نهایت دریافت کد رهگیری صورت می گیرد و هم می توانند به صورت حضوری با مراجعه به اتاق بازرگانی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

پورحیدری با تاکید بر حضور افراد توانمند در پروسه انتخابات، اعلام کرد: از کلیه بازرگانان مستعد و حائز شرایط و خبره استان دعوت می شود هر چه سریعتر اقدام به ثبت نام نمایند تا شاهد یک هیات نمایندگان کارا در استان باشیم و به دنبال آن بتوانیم در جهت ترسیم آینده ای روشن و بهبود مناسبت های تجاری استان و کشور گام برداریم.