نکته‌ای در آزمایشات اولیه دانش‌آموزان گیلانی وجود ندارد | سایز مردمک چشم‌های همه مراجعان نرمال بود
نکته‌ای در آزمایشات اولیه دانش‌آموزان گیلانی وجود ندارد | سایز مردمک چشم‌های همه مراجعان نرمال بود

به گفته سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در آزمایشات اولیه دانش‌آموزان مسموم شده هیچ نکته‌ای وجود نداشته و آزمایشات تکمیلی هم برای همه آن‌ها انجام‌شده که نتیجه آن به اطلاع خانواده‌هایشان خواهد رسید.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری به نقل از فارس، محمدتقی آشوبی در تشریح آخرین اخبار مرتبط با مسمومیت تعدادی از دانش‌آموزان گیلانی اظهار کرد: متأسفانه تعدادی از دانش‌آموزان استان امروز با علائم تهوع، استفراغ، بی‌قراری، ضعف و بی‌حالی در شهرستان‌های رشت، لاهیجان و املش در اثر مسمومیت به بیمارستان‌ها مراجعه کردند.

وی با اشاره به وضعیت دانش‌آموزان مسموم شده حین مراجعه به مراکز درمانی و بیمارستان افزود: در معاینات اولیه، همه دانش‌آموزان هشیاری کامل داشته و اکسیژن خون آن‌ها نیز کامل بود جز ۲ تن از آن‌ها که بیماری زمینه‌ای همچون آسم و آلرژی داشتند

.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان با بیان اینکه اغلب دانش‌آموزان مسموم شده، بهبود یافته و از بیمارستان‌ها مرخص شده‌اند، گفت: هیچ‌کدام از دانش‌آموزانی که به بیمارستان‌های ما مراجعه کردند، درگیری عضلانی نداشتند و سایز مردمک چشم‌های همه مراجعان نرمال بود.

به گفته آشوبی، در آزمایشات اولیه دانش‌آموزان مسموم شده هیچ نکته‌ای وجود نداشته و آزمایشات تکمیلی هم برای همه آن‌ها انجام‌شده که نتیجه آن به اطلاع خانواده‌هایشان خواهد رسید.