توزیع گوشت و مرغ منجمد در گیلان
توزیع گوشت و مرغ منجمد در گیلان

معاون جهاد کشاورزی گیلان، با بیان اینکه در چندین مرحله اقدام به توزیع گوشت و مرغ منجمد کردیم، گفت: هر کیلو مرغ منجد ۴۵ هزار تومان و هر کیلو گوشت منجمد ۱۵۰ هزار تومان است.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری : قاسم جوادزاده، با اشاره به ضرورت تنظیم بازار محصولات پروتئینی از جمله گوشت و قرمز در استان گیلان، اظهار کرد: سازمان جهاد کشاورزی استان در راستای مصوبه ستاد تنظیم بازار و قرارگاه امنیت غذایی استان، در چندین مرحله اقدام به توزیع گوشت و مرغ منجمد کرده است.

وی با بیان اینکه طی دو مرحله ۵۰۰ تن گوشت منجمد توزیع شده است، افزود: قیمت هر کیلوگرم گوشت منجمد ۱۵۰ هزار تومان بوده و توزیع همچنان ادامه دارد.

معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی گیلان در گفت وگوی خبری باران، با اشاره به توزیع گوشت و مرغ منجمد در فروشگاه های بزرگ و کوچک و اصناف دارای مجوز، تصریح کرد: فروشگاه های توزیع کننده باید کد نقش داشته باشند و مجوزهای بهداشتی را از اداره کل دامپزشکی استان اخذ کنند.

جوادزاده، از توزیع مرغ منجمد در دو مرحله خبر داد و خاطرنشان کرد: در مرحله اول ۲۰۰ تن توزیع شده است و در مرحله دوم ۳۱۰ تن در دست توزیع است و همچنان ادامه دارد.

وی قیمت هر کیلوگرم مرغ منجمد برای مصرف کننده را ۴۵ هزار تومان دانست.

انتهای پیام