رایزنی برای احداث بیمارستان خصوصی در منطقه آزاد انزلی | تلاش برای جذب یک دستگاه MRI
رایزنی برای احداث بیمارستان خصوصی در منطقه آزاد انزلی | تلاش برای جذب یک دستگاه MRI

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی به منظور پیگیری امور سلامت مردم حوزه انتخابیه، با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری به نقل از وب‌دا، احمد دنیا مالی نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی امروز با دکتر محمدتقی آشوبی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این نشست که دکتر صیاد، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرانزلی و همچنین دکتر فلاح کرکان- رئیس بیمارستان شهید بهشتی انزلی نیز حضور داشتند، در خصوص نظام سلامت شهرستان انزلی بحث و تبادل‌نظر شد.

تلاش برای جذب و راه‌اندازی یک دستگاه MRI برای بیمارستان شهید بهشتی بندرانزلی، تامین اعتبار برای تسریع در اجرای طرح‌های توسعه ای و عمرانی سلامت‌محور انزلی، رایزنی برای احداث بیمارستان خصوصی در منطقه آزاد انزلی، توسعه ناوگان خودرویی آمبولانس در انزلی و تخصیص نیروی انسانی کافی به ویژه در آزمون استخدامی پیش رو از محوری‌ترین مباحثی بود که در نشست مشترک نماینده مردم انزلی با سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان مطرح شد.

همچنین در این نشست با توجه به سیر صعودی ویروس کرونا در برخی از شهرستان‌های گیلان از جمله بندرانزلی، بر ضرورت تشدید مراقبت‌ها به جهت کنترل و پیشگیری از این بیماری، تأکید شد.