بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درگذشت
بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درگذشت

نورمحمد ذوالفقاری، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون هفتم فروردین به دلیل ایست قلبی در بیمارستان ایرانشهر از دنیا رفت و خاکسپاری این بازیگر فردا، نهم فروردین ماه ساعت ۱۰ صبح در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) انجام می‌شود

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری : نورمحمد ذوالفقاری، بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون درگذشت.

مهرداد لشگری یکی از دوستان این بازیگر درباره جزییات درگذشت او به ایسنا گفت: ایشان روز گذشته، هفتم فروردین به دلیل ایست قلبی در بیمارستان ایرانشهر از دنیا رفت.

او ادامه داد: ایشان چند روزی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری بود و سرانجام بر اثر ایست قلبی و ناراحتی ریه درگذشت.

به گفته لشگری، خاکسپاری این بازیگر فردا، نهم فروردین ماه ساعت ۱۰ صبح در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) انجام می‌شود و قرار است او در طبقه فوقانی مزار ایرج محمودی در قطعه ۸۸ ردیف ۱۵۶ شماره ۲۸ به خاک سپرده شود.

محمد ذوالفقاری، بازیگر سینما و تلویزیون، متولد ۱۳۲۹ در تهران بود. او بیش از ۵۵ سال در سینما فعالیت کرد. در آغاز به عنوان دستیار فیلمبردار با پروژه‌های سینمایی همکاری داشت و از مقطعی به بعد به عنوان بازیگر نیز به ایفای نقش در آثار سینمایی و تلویزیونی پرداخت.

از جمله آثاری که زنده‌یاد ذوالفقاری در آن‌ها بازی داشته، می‌توان به فیلم‌هایی همچون «غلامرضا تختی»، «انگشتر»، «یک دزدی عاشقانه»، «حبیب آقا» و سریال «ابله» اشاره کرد.