بستری ۱۲۳ بیمار کرونایی در گیلان/ مردم و مسافران عادی انگاری نکنند
بستری ۱۲۳ بیمار کرونایی در گیلان/ مردم و مسافران عادی انگاری نکنند

سخنگوی علوم پزشکی گیلان، از بستری بودن ۱۲۳ نفر از هم استان ها و مسافران به واسطه بیماری کرونا در سطح بیمارستان های استان خبر داد و گفت: مردم و مسافران از عادی انگاری کرونا خودداری کنند.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری : دکتر فردین مهرابیان در گفت وگویی، با بیان اینکه طی شبانه روز گذشته ۴۲ بیمار جدید کرونایی در سطح بیمارستان های استان گیلان بستری شدند، اظهار کرد: طی این مدت ۲۴ بیمار نیز بهبود پیدا کردند و ترخیص شدند.

وی از بستری بودن ۱۲۳ نفر از هم استان ها و مسافران به واسطه بیماری کرونا در سطح بیمارستان های استان خبر داد و گفت: از این تعداد، ۱۴ نفر در بخش آی.سی.یو بستری هستند و ۱۲ بیمار بدحال داریم.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، رودبار را تنها شهرستان نارنجی استان دانست و تصریح کرد: افراد به ویژه در ایام نوروز و حضور مسافران، از عادی انگاری بیماری کرونا پرهیز کنند.

مهرابیان، سالمندان و کودکان و افراد دارای نقص سیستم ایمنی را مستعد ابتلا به کرونا دانست و خاطرنشان کرد: قطعا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی می توانیم سلامت خود و دیگران را تضمین کنیم.

انتهای پیام