ارائه خدمات به بی‌حجاب‌ها در ماسال ممنوع است | اغتشاش بهانه‌ای برای هرزگی است!
ارائه خدمات به بی‌حجاب‌ها در ماسال ممنوع است | اغتشاش بهانه‌ای برای هرزگی است!

غلامرضا گیل چالانی، فرماندار ماسال در کارگروه عفاف و حجاب که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: متاسفانه این روزها در سراسر کشور، استان گیلان و شهرستان ماسال شاهد هنجارشکنی هستیم که با یک برنامه ریزی خاصی در حال اتفاق است.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری : غلامرضا گیل چالانی، فرماندار ماسال در کارگروه عفاف و حجاب که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد اظهار کرد: متاسفانه این روزها در سراسر کشور، استان گیلان و شهرستان ماسال شاهد هنجارشکنی هستیم که با یک برنامه ریزی خاصی در حال اتفاق است.

وی با بیان اینکه برخی افراد دانسته و نداسته در پازل و زمین دشمن بازی می‌کنند افزود: دشمن سالهاست در زمینه کشف حجاب بانوان ایرانی در حال برنامه ریزی است و به طرق مختلف این موضوع را پیش برده از دختران میدان انقلاب و چهارشنبه‌های سفید گرفته تا اغتشاشات شهریور ماه ۱۴۰۱ و اکنون هم پروژه کشف حجاب.

فرماندار ماسال با بیان اینکه اکنون که دمای هوا پایین است شاهد بی‌حجابی هستیم اگر چاره‌ای اندیشیده نشود در فصل تابستان وضعیت اسف بارتر می‌شود گفت: روسای ادارات باید پیشنهاد دهند تا حداقل در شهرستان ماسال که یک منطقه گردشگری است شاهد اینگونه قضایا نباشیم.

گیل چالانی با بیان اینکه ما باید هوشیار باشیم تا اگر دشمن نقشه‌ای برای شهرستان‌هایی مانند ماسال دارد مقابله کنیم تصریح کرد: روسای ادارات در وهله نخست از ادارات خود شروع کنند و مدل پوشش همکاران خانم در ادارات باید در تراز انقلاب اسلامی باشد.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش یکی از نهادهای تاثیرگذار در جامعه است خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش جایگاهی است که شخصیت دانش آموز در آن شکل می‌گیرد، معلمان به خصوص در مدارس دخترانه باید رعایت بسیاری از مسائل در زمینه عفاف و حجاب را داشته باشند.

فرماندار ماسال اظهار کرد: نانوایی ها، هتل ها، داروخانه ها، ادارات، صنوف، رستوران‌ها حق ارائه خدمت به افرادی که کشف حجاب کرده‌اند‌ را ندارند، رستورانی که به افراد کشف حجاب کرده خدمات ارائه می‌دهند باید اداره صمت پاسخگو باشد.

گیل چالانی با بیان اینکه در قانون نظام جمهوری اسلامی، حجاب یک قانون است و کشف حجاب غیرقانونی محسوب می‌شود افزود: باید تابع قانون باشیم.

وی با اشاره به اینکه باید موضع صریح داشته باشیم گفت: ما از ۱۳ آبان گفتیم اغتشاش بهانه‌ای برای هرزگی است و امروز هم دغدغه ما همین است.