جنگل را برای قاچاقچیان و سوداگران چوب نا امن می‌کنیم | قدردانی از ۲ محیط‌بان رضوانشهری
جنگل را برای قاچاقچیان و سوداگران چوب نا امن می‌کنیم | قدردانی از ۲ محیط‌بان رضوانشهری

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با تاکید بر اینکه دستگیری و برخورد با قاچاقچیان در دستور کار قرار دارد، گفت: جنگل را برای قاچاقچیان و سوداگران چوب نا امن می‌کنیم.

به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری به گزارش خزرفوری

خزرفوری : سرهنگ رضا اکبری روز جمعه در عیادت از دو مأمور آسیب دیده یگان حفاظت منابع طبیعی رضوانشهر، اظهار کرد: محیط‌بانان سربازان خط مقدم حفاظت از جنگل‌ها و منابع طبیعی هستند.

وی با تاکید بر برخورد قاطع با ضاربان این دو محیط‌بان، افزود: قاچاقچیان در تیررس مأموران یگان حفاظت منابع طبیعی قرار دارند.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کشور با اشاره به اهمیت و نقش محیط‌بانان و مأموران یگان حفاظت، بیان کرد: مشارکت مردم در کنار تلاش‌های مأموران یگان حفاظت در حراست از عرصه‌های جنگلی بسیار اهمیت دارد.

اکبری با تاکید بر اینکه دستگیری و برخورد با قاچاقچیان در دستور کار قرار دارد، گفت: جنگل را برای قاچاقچیان و سوداگران چوب ناامن می‌کنیم.

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی کشور در این دیدار ضمن پیگیری روند درمانی این دو محیط‌بان، از این دو مأمور وظیفه شناس تقدیر و تجلیل کرد.

گفتنی است؛ دو محیط‌بان رضوانشهری هفته گذشته هنگام مأموریت در منطقه رودبار سرای شهرستان رضوانشهر مورد ضرب و شتم سه قاچاقچی که در حال قطع کردن درختان جنگلی بودند، قرار گرفتند.