قوی سپید انزلی میهمان سپاهان در نصف جهان
قوی سپید انزلی میهمان سپاهان در نصف جهان

در یکی از دیدار‌های هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال تیم ملوان بندر انزلی فردا در اصفهان با تیم سپاهان مصاف می‌دهد.

به گزارش خزرفوری

از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور جام خلیج فارس و از ساعت ۱۸:۳٠ دقیقه فردا تیم ملوان بندر انزلی در ورزشگاه نقش جهان اصفهان با تیم سپاهان این شهر روبه رو می‌شود. 
داوری این بازی بر عهده مهدی سیدعلی با کمک‌های علی اکبر نوری و بهمن عبداللهی است. 
در جدول رده بندی تیم ملوان بندر انزلی با ۲۵ امتیاز در رده سیزدهم و تیم سپاهان اصفهان با ۵۵ امتیاز در مکان دوم قرار دارد.
ملوان در بازی رفت در انزلی برابر سپاهان مساوی کرد و اگر این مرتبه در اصفهان دوباره از این تیم مدعی امتیاز بگیرد باعث خوشحالی بی حد هواداران پرسپولیس و استقلال خواهد شد که تیم هایشان در کورس قهرمانی هستند. 
مازیار زارع اگرچه سابقه حضور در پرسپولیس را دارد، اما او ابتدا برای اعتبار ملوان می‌جنگد و تلاش می‌کند بازیکنانش با تمام توان به میدان بروند تا خیالشان بابت بقا در لیگ برتر راحت شود.
تماشای این مسابقه برای هواداران اصفهانی رایگان است و به همین دلیل انتظار می‌رود شاهد یک ورزشگاه پر از تماشاگر باشیم.
با توجه به اینکه دربی پایتخت امروز برگزار می‌شود و سپاهان هم فردا مسابقه خواهد داشت با خیالی آسوده به میدان خواهد رفت بخصوص اگر این بازی به دلخواه آن‌ها مساوی تمام شود.
سپاهان یکی از سه مدعی اصلی قهرمانی است، شاگردان مورایس کافی است هر ۴ بازی خود را ببرند و قهرمان شوند، زیرا جدول لیگ برتر در پایان مسابقات براساس بازی رودرو تنظیم می‌شود نه تفاضل گل.