۵ نفر در جاده های گیلان جان باختند
۵ نفر در جاده های گیلان جان باختند

رئیس پلیس راه گیلان، گفت: متاسفانه پنج سفر از هموطنان طی چهار روز گذشته بر اثر وقوع حوادث رانندگی جان خود را از دست داده اند لذا مسافران به هنگام خروج از استان عجله و شتاب نکنند و رفتارهای پر خطر و سرعت و سبقت غیر مجاز نداشته باشند.

به گزارش خزرفوری

سرهنگ جاور صفاری، با بیان اینکه از صبح امروز به عنوان روز پایانی تعطیلات شاهد خروج مسافران از استان گیلان هستیم، اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محورهای منتهی به سراوان – امامزاده هاشم به ویژه محورهای فومن – سراوان و سنگر – سیاهکل سنگین و پر حجم است.

وی ترافیک در محدوده باند شمال به جنوب محور سراوان – امامزاده هاشم را نیز سنگین و پر حجم دانست و افزود: بار ترافیک در ورودی شهر رودبار نیز سنگین و پر حجم است.

رئیس پلیس راه گیلان در گفت وگوی خبری باران، کلیه محورهای مواصلاتی استان را متاثر از حجم زیاد خودروی های ورودی دانست و تصریح کرد: در محور آستارا – اردبیل نیز با ترافیک نیمه سنگین، اما روان مواجه هستیم.

صفاری با بیان اینکه هم اکنون ترافیک در همه محورهای استان متراکم است، اضافه کرد: متاسفانه پنج سفر از هموطنان طی چهار روز گذشته بر اثر وقوع حوادث رانندگی جان خود را از دست داده اند لذا مسافران به هنگام خروج از استان عجله و شتاب نکنند و رفتارهای پر خطر و سرعت و سبقت غیر مجاز نداشته باشند.

از ۳۰ فروردین ماه لغایت ۲ اردیبهشت ماه ۳۹۵ هزار و ۸۴۶ دستگاه وسیله نقلیه وارد استان و ۲۵۳ هزار و ۴۷۳ دستگاه وسیله نقلیه از استان خارج شده اند.

انتهای پیام