امان از مسئولین با وجدان و با شرف | هنوز جایزه‌ای که به مردم خوی تقدیم کردم را ندادند
امان از مسئولین با وجدان و با شرف | هنوز جایزه‌ای که به مردم خوی تقدیم کردم را ندادند

مجید صالحی، بهترین بازیگر مرد جشنواره فجر با انتشار پستی در اینستاگرام و اعتراض به این ماجرا که هنوز جایزه‌اش را پرداخت نکردن، خطاب به مسئولان جشنواره فجر نوشت خدا رو شکر برای خودم نیست که تصور کنن ذی‌نفع مالی هستم.

به گزارش خزرفوری

به نقل ازخبر آنلاین، مجید صالحی با انتشار پستی در اینستاگرام و اعتراض به این ماجرا که هنوز جایزه‌اش را پرداخت نکردن، خطاب به مسئولان جشنواره فجر نوشت خدا رو شکر برای خودم نیست که تصور کنن ذی‌نفع مالی هستم.

مجید صالحی که در جشنواره فیلم فجر سال گذشته، برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر مرد شده بود و در تریبون اختتامیه اعلام کرد که جایزه مادی‌اش را به مردم زلزله زده خوی تقدیم می‌کند با انتشار استوری خطاب به مسئولان جشنواره فجر اعتراض کرد.

مجید صالحی نوشت:

«امان از دست مسئولین با وجدان و با شرف؛
به بنده یک دستگاه خودرو به عنوان جایزه بهترین بازیگر قرارشد بدهند و بنده با کمال افتخار تقدیم مردم زلزله زده مظلوم و مهربان خوی کردم. و زحمت آن را هم به هادی حجازی‌فر دادم که در آن برهه همراه خانم آیدا پناهنده در حال کمک‌رسانی به همشهریان شریفشان بودند. افسوس بعد از دو ماه و نیم هنوز تحویل ندادند و‌ای کاش حداقل در شب عید انجام می‌شد تا کمک کوچک و ناچیزی می‌شد برای فرزندان نازنین خوی چرا که آن روزها نیاز بیشتری داشتند. خدا رو شکر برای خودم نیست که تصور کنن ذی‌نفع مالی هستم.»