جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان ایثار در گیلان برگزار می‌شود+ برنامه اجراها
جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان ایثار در گیلان برگزار می‌شود+ برنامه اجراها

جانشین دبیر جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان ایثار از میزبانی گیلان در این جشنواره ملی خبر داد و گفت: جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان ایثار طی روزهای ۱۱ الی ۱۴ اردیبهشت ماه در سطح استان گیلان، برگزار می‌شود.

به گزارش خزرفوری

معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری سومین دوره جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان ایثار در گیلان طی روزهای ۱۱ الی ۱۴ اردیبهشت ماه، اظهار کرد: این رویداد هنری در قالب ۱۵ گروه منتخب در بخش های صحنه ای، خیابانی و عروسکی در شهرهای مختلف گیلان برگزار می شود و تمامی اجراها برای عموم رایگان است.

اسماعیل ایوبی راد با تاکید بر اینکه اجراهای صبح ویژه مدارس می باشد، یادآور شد: جلسات نقد و بررسی هر روز ساعت ۱۸ عصر در تالار مرکزی شهر برگزار خواهد شد.

جانشین دبیر جشنواره ملی تئاتر کودک و نوجوان ایثار همچنین از برگزاری اختتامیه جشنواره در روز پنجشنبه ۱۴ اردیبهشت در تالار مرکزی رشت خبر داد و گفت: ویژه برنامه ” بچه های آسمان” نکوداشت شهدای خردسال استان گیلان نیز روز چهارشنبه از ساعت ۱۸ عصر در پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت برگزار می شود.

ایوبی راد در پایان گفت: نمایشگاه عکس اجرای تئاتر هنرمندان شهید استان گیلان نیز از روز سه شنبه لغایت پنجشنبه در تالار مرکزی رشت برگزار می شود.