احداث اسکله تالش ضروری است | حمایت از سرمایه گذار با نظارت دستگاه قضا
احداث اسکله تالش ضروری است | حمایت از سرمایه گذار با نظارت دستگاه قضا

خلیلی با تاکید بر شتاب دهی احداث اسکله تالش گفت با راه اندازی این اسکله با حمایت از سرمایه گذار و نظارت دستگاه قضا، علاوه بر ارزی آوری، زمینه‌ اشتغال جوانان بومی هم فراهم می‌شود.

به گزارش خزرفوری

حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان در نشست نقش رسانه در جهاد تبیین اظهار داشت: امروزه باید با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین، تولید محتوا کرده و آن را منتشر نماییم.

وی با بیان اینکه فطریات انسان بر پایه اخلاقیات بنا نهاده شده است گفت: اخلاق نیز از مقوله زیبایی است و هیچ انسانی نیست که زیبایی و روشنایی را نپسندد.

رییس شورای قضایی استان در ادامه تصریح کرد: فطرت ما زیبا پسند است و از زشتی و پلشتی گریزان است.

وی هدف از ارسال پیامبران را جلوه‌گر نمودن مکارم اخلاق و رشد فطرت انسان‌ها دانست و افزود: رسولان الهی برای رساندن انسان به کمال و زیبایی مبعوث شدند.

این مقام ارشد قضایی با تبیین نقش رسانه‌های بیگانه در جهت دهی فکری به جامعه ابراز داشت: آنان واقعه‌ای دروغین را خلق کرده تا مردم را از حقیقتی که در اجتماع جریان دارد غافل کنند و اختیار عقل و فکر آنان را به دست گیرند.

حجت‌الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی خاطرنشان کرد: رسالت اصلی و الهی رسانه باید خارج کردن انسان‌ها از ظلمات به نور باشد تا در پرتو نور حقیقت راه و صراط حقیقی را نمایانگر سازند.

رئیس کل دادگستری گیلان حل مشکلات مربوط به بیمارستان طاهری تالش را ضروری دانست و افزود: در اسرع وقت نشستی در مرکز استان با حضور مسئولین شهرستان و استانی برگزار تا تمهیدات لازم برای بازگشایی بیمارستان در جهت حل مشکلات درمان و اشتغال کارکنان بیمارستان اتخاذ گردد.

رئیس شورای قضایی استان احداث اسکله تالش را امری ضروری دانست و اظهار داشت: با راه اندازی و حمایت از سرمایه گذار و با نظارت دستگاه قضایی، آورده ارزی برای کشور و استان ایجاد شده و بستری برای اشتغال جوانان بومی فراهم می‌گردد.

وی در پایان دستور لازم جهت حل مشکلات سالن‌های ورزشی با رضایت صاحبان ملک را صادر کرد تا ظرف مدت چهار ماه در قبال ملک مذکور، زمین از منابع طبیعی به آنان تحویل داده شود.