فیلم: گاف مسعود فراستی در تخریب «جنگ جهانی سوم»
فیلم: گاف مسعود فراستی در تخریب «جنگ جهانی سوم»

ماجرا از این قرار است که سایت دانلود غیرقانونی فیلم به نام ایران که فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی را به صورت قاچاق و دزدی عرضه می‌کند، نام سایت را به صورت زیرنویس در فیلم‌ها تبلیغ می‌کند و مسعود فراستی نیز به خیال آنکه «به نام ایران» شعار فیلم است، آن را تحلیل و تفسیر می‌کند.

به گزارش خزرفوری

به تازگی ویدئویی از مسعود فراستی، منتقد سابق صدا و سیما در جهت تخریب فیلم در حال اکران «جنگ جهانی سوم» ساخته هومن سیدی منتشر شده که در آن فراستی که به جای دیدن فیلم در سینما، نسخه غیرقانونی و قاچاق فیلم را دانلود کرده و تبلیغ سایت را شعار فیلم تلقی می‌کند.

به گزارش پارسینما، ماجرا از این قرار است که سایت دانلود غیرقانونی فیلم به نام ایران که فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی را به صورت قاچاق و دزدی عرضه می‌کند، نام سایت را به صورت زیرنویس در فیلم‌ها تبلیغ می‌کند و مسعود فراستی نیز به خیال آنکه «به نام ایران» شعار فیلم است، آن را تحلیل و تفسیر می‌کند.

این اتفاق در حالی صورت گرفته که آقای منتقد که فرق بین تبلیغ سایت با زیرنویس فیلم را نمی‌داند، به جای حمایت از آثار سینمایی که سرمایه‌شان با قاچاق شدن از بین می‌رود، به تماشای نسخه دزدی شده فیلم‌ها می‌نشیند.

گفتنی است در بخش‌هایی از این نقد، مسعود فراستی که فستیوال فیلم ونیز را جشنواره درب و داغون می‌داند، با توهین به ناشنوایان و کر و لال خواندن آن‌ها نیز موجب اعتراض بسیاری شده است.