جوابیه فاضل حسن زاده عضو شورای شهر رودبار
جوابیه فاضل حسن زاده عضو شورای شهر رودبار

به گزارش خزرفوری جناب اقای امانی ریاست محترم شورای اسلامی شهر رودبار با سلام باز گشت به نامه شماره ۵۶۹ مورخ ۲۳/۴/۱۴۰۲ که از طریق پست پیشتاز (البته با تاخیر یک ماهه ) به دست بنده رسیده است پاسخهای روشنگرانه اینجانب برای اگاهی جنابعالی و تنویر افکار عمومی و مردم عزیز و شهیدپرور رودبار به […]

به گزارش خزرفوری

جناب اقای امانی ریاست محترم شورای اسلامی شهر رودبار

با سلام

باز گشت به نامه شماره ۵۶۹ مورخ ۲۳/۴/۱۴۰۲ که از طریق پست پیشتاز (البته با تاخیر یک ماهه ) به دست بنده رسیده است پاسخهای روشنگرانه اینجانب برای اگاهی جنابعالی و تنویر افکار عمومی و مردم عزیز و شهیدپرور رودبار به استحضار می رسد :

۱-ذکر نکردید چراهفت ماه شهر بدون شهردار و بلاتکلیف بوده و جناب فرماندار بلحاظ عدم توانایی جنابعالی به عنوان رییس شورا در ایجاد هماهنگی بین اعضای شورای شهر، دستور برگزاری جلسه فوق العاده را به همین منظور صادر کرده اند۲-ذکر نکرده اید که جلسه فوق العاده بوده و نماینده محترم فرماندار در آن حضور داشته اند.

۳- ذکر نکردید که موضوع جلسه، انتخاب شهردار بوده و شما کاملا آمادگی انتخاب شهردار را داشتید .

۴- ذکر نکردید اقای….. گزینه مدنظر شما بیرون ازصحن شورا حضور داشتند که اگر لازم شد برای پاسخ به سوالات نمادین به جلسه  مشرف شوند.

۵-ذکر نکرده بودید که لیست حضور و غیاب را از همه اعضای محترم امضا گرفته و برگه را درکشوی میزخود قرار دادید.

۶-ذکر نکردید شخص شما در حضور نماینده محترم فرماندار از اعضای محترم شورا خواستید که با مطالعه رزومه ها،   گزینه مدنظر خود را اعلام کنند

۷-ذکر نکردید که چند نسخه از رزومه کاندیدای مد نظر خود را ارائه کردید

۸- ذکر نکردید که فرم مصوبات آماده تحریربوده تا نام شهردار منتخب شما و اقای صادقی (والبته در پشت پرده ظاهرا اقای م- آ) تایپ و از طریق اتوماسیون اداری به فرمانداری ارسال شود.

۹-ذکر نکردید که وقتی گزینه مورد نظر شما رای نیاورد به همین علت ناراحت شدید و مهر برجسته شورا را برداشته ،با قهر وعصبانیت و توهین به اعضا، جلسه را ترک کردید.

۱۰-ذکر نکردید که اگر گزینه شما رای می اورد همه چیز بخوبی پیش میرفت.وشهردار مدنظر شما ممکن بود الان برمسند نشسته باشد.

۱۱- خلاصه اینکه ذکر نکردید شما سه نفر فوق الذکر همه شرایط قانونی، آیین نامه ای ودستوالعملی را برای انتخاب شهردار موردنظر خود مهیا کرده بودید تا فرد مورد نظرخود را به شهرداری برگزینیدو هنگامی که “حال دوران بر مراد شما نگشت ” زیر میز دموکراسی و مردم سالاری دینی وشورا زده و جلسه را به هم ریخته و با تهدید و توهین حاضرین رابه خروج از جلسه امر!!

۱۲- خوب بود اشاره می کردید که تحمل رای و نظر مخالف را نداشته و چون نتیجه جلسه بروفق مرادشما نشد در پایان از امضائ صورتجلسه استنکاف ورزیدید.جناب اقای امانی (که الان طبق قانون  میتوان گفت رئیس سابق شورای اسلامی شهررودبارچون تاریخ ریاست شما خاتمه یافته است ) بنظر شما موارد فوق مهم است یا استناد به شماره نامه بنده که تمام محتوای نامه تان را بخود اختصاص داده است ؟ رجائ واثق و ایمان قلبی دارم که مسولین اندیشمند ،دلسوز باتجربه و خدوم شهرو شهرستان رودبار و استان گیلان وکشور شهیدان ایران اسلامی به خوبی و به درستی سره را از ناسره جدا خواهند نمود و سرانجام “سیه روی خواهد شد هرکه در او غش بوده و می باشد” .

النهایه به نظر می رسد مردم عزیز و شهید پرور رودبار پس از دوسال از عمر شورای ششم رنگ حنای شما و آن عضو دیگری را و آن پشت صحنه را به خوبی می شناسند لذا از همه مراجع ذیربط تمنا دارم که ریاست سابق و سایر اعضای محترم شورای اسلامی شهررودبار را به تعامل و همکاری جهت خدمت به شهر وشهروندان فراخوانده و نگذارند عده ایی جوان بی تجربه فراخوانده و نگذارند عده ایی جوان بی تجربه شهر و منافع شهروندان را گروگان مطامع بلندپروازانه خود قراردهند.

والعاقبته للمتقین نایب رییس شورای اسلامی شهر رودبارفاضل حسن زاده۱۴۰۲/۰۵/۰۷