دستمالی بیمار…
دستمالی بیمار…

عریانی به سبک پزشکان گیلان قسمت پنجم

به گزارش خزرفوری

این روزها که حجاب خط مشخص مرزی بین افراد دل داده انقلاب و مخالفان انقلاب شده است و بحث اول کشور ساماندهی این مقوله می باشد به طوری که ریاست جمهوری در سخنان خود بارها و بارها به این موضوع که این مورد حل خواهد شد اشاره کرده است این تنها برای کسانی صدق می کند که خود کم حجابی یا بی حجابی می کنند.

حال به سراغ دکتری می رویم که ناموس این کشور برایش بازیچه ای بیش نیست و برای بالا بردن فالور و مشتری خود اقدام به انتشار تصاویر عریان یا نیمه عریان بیماران خود می کند سوال اینجا مطرح می شود آیا عکس عروسی که توسط آتلیه داران پخش می شود بیشتر هنجار شکنانه است یا عکس بیمارانی که کشف عورت شده اند؟

آقای دکتر امیر داوودی پزشکی که با خوردن قسم پزشک و محرم بیمار شده است، اما حال هم قسم شکسته هم نامحرم می باشد مگر می شود در کشوری که داعیه دار اسلام است اینطور ناموس بچه شیعه را لخت کنی و صدا از کسی در نیایید ،عریانی به سبک پزشکان گیلان را رقم بزنی؟

در گوشه ای از پیج این پزشک میبینیم که بیمار در حالت بیهوشی است و دکتر با دستمالی زیاد در حال تبلیغ یا توضیح دادن است بسیار دوست دارم بدانم بیماری که عملش تمام شده باز نیاز دارد این همه دستمالی شود؟

علوم پزشکی گیلان از زمان حضور دکتر آشوبی در این اداره برخورد با این چنین پزشکان هنجار شکن را در دستور کار خود قرار داده به شکلی که ماهانه چندین مرکز و پزشک متخلف پلمپ می شوند و ما منتظر برخورد با این پزشک متخلف نیز هستیم.