ممانعت پلیس از خودکشی زن جوان ۲۹ ساله در پارک ساحلی سد منجیل
ممانعت پلیس از خودکشی زن جوان ۲۹ ساله در پارک ساحلی سد منجیل

به گزارش خزرفوری فرمانده انتظامی شهرستان رودبار گفت: ماموران کلانتری۱۳ باحضور و اقدام هوشمندانه و به موقع مانع ازخودکشی شهروند۲۹ ساله شدند.سرهنگ “عیسی روشن قلب” در تشریح این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر قصد خودکشی فردی در منطقه پارک ساحلی سد منجیل شهرستان رودبار،بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ درمحل حاضر […]

به گزارش خزرفوری

فرمانده انتظامی شهرستان رودبار گفت: ماموران کلانتری۱۳ باحضور و اقدام هوشمندانه و به موقع مانع ازخودکشی شهروند۲۹ ساله شدند.
سرهنگ “عیسی روشن قلب” در تشریح این خبر اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر قصد خودکشی فردی در منطقه پارک ساحلی سد منجیل شهرستان رودبار،بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ درمحل حاضر شدند.
وی با بیان اینکه پس از حضور پلیس در آدرس مورد نظر مشاهده شد یک زن جوان بر روی سدمنجیل قصد پریدن به پایین و خودکشی دارد افزود:اقدام به موقع و تلاش‌های پلیس،مانع  از خودکشی این شهروند۲۹ ساله شد و به آغوش گرم خانواده بازگشت.
فرمانده انتظامی شهرستان رودبارخاطرنشان کرد:طبق بررسی‌های صورت گرفته علت و انگیزه این فرد از اقدام به خودکشی، مشکلات روحی و خانوادگی بوده است.
این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه یاس و  نا‌امیدی، نداشتن اعتماد به نفس در مبارزه با مشکلات زندگی و یک تصمیم آنی باعث بروز چنین مشکلاتی می‌شود و بیان داشت: مشاوران پلیس در مقرهای انتظامی آمادگی ارائه خدمات مشاوره‌ای و رفع مشکلات شخصی و خانوادگی شهروندان را دارند