نشست اعضای شورای قضایی استان با حضور مدیرکل جرائم سازمان یافته دادستانی کل کشور
نشست اعضای شورای قضایی استان با حضور مدیرکل جرائم سازمان یافته دادستانی کل کشور

نشست اعضای شورای قضایی استان با حضوردکتر داوود محمدی مدیرکل جرائم سازمان یافته دادستانی کل کشور و به ریاست رییس کل دادگستری استان گیلان برگزار شد.

به گزارش خزرفوری

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان، نشست اعضای شورای قضایی استان با حضوردکتر داوود محمدی مدیرکل جرائم سازمان یافته دادستانی کل کشور و به ریاست حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان معضل پسماند را از معضلات اساسی استان گیلان برشمرد و افزود: انبوه زباله و شیرابه های ناشی از آن مشکلات عدیده ای را برای مردم ایجاد نموده و سلامت آنان را به خطر انداخته است و امید است با استفاده از ظرفیت های دادستانی کل کشور تصمیمات شایسته ای در این خصوص اتخاذ گردد.

وی با اشاره به بازگشایی برخی کارخانجات نیمه تعطیل و تعطیل شده در استان گیلان و اقدامات مطلوبی که در این راستا با حمایت های دستگاه قضایی صورت گرفته است تصریح کرد: احیای واحدهای تولیدی زمینه ای در جهت رونق اقتصادی و بستری برای اشتغال جوانان استان است.

رئیس شورای قضایی استان اصلاح بسترهای فساد را الزامی دانست و گفت: ادارات و سازمان های اجرایی در استان ها باید نظارت بیشتری داشته و خصوصا در حوزه اراضی ملی و انفال و اجرای حدنگاری اراضی ملی و تسریع در این امر مهم، توجه و اهتمام ویژه ای داشته باشند.

 داوود محمدی نیز در ادامه این نشست با تقدیر از اقدامات دستگاه قضایی استان در طی سال های متمادی تصریح کرد: دادستانی کل کشور نیز در راستای مرتفع شدن مشکلات مطرح شده در این جلسه از هیچ اقدامی دریغ نخواهد کرد.

وی همچنین از مدیران قضایی استان خواست تا در پیشبرد امور و پیشرفت استان به کمک مدیران اجرایی دولت بشتابند تا با تعامل و همدلی تمامی مسئولان، شاهد عمران و آبادی استان گیلان باشیم.