نماینده فومن و شفت کارشناس «ریزگردهای گلستان» شد!
نماینده فومن و شفت کارشناس «ریزگردهای گلستان» شد!

به گزارش خزرفوری  خلیل بهروزی فر نماینده فومن و شفت در مقام کارشناس درباره ریزگردهای استان گلستان صحبت کرده است. البته واقع مشخص نیست آقای بهروزی فر چه سابقه و تحصیلاتی دارند که درباره ریزگرد یک استان دیگر صحبت می‌کنند و آخر سر هم نتیجه می‌گیرند که «امکان بروز آن در استان‌های گیلان و مازندران بعید به […]

به گزارش خزرفوری

 خلیل بهروزی فر نماینده فومن و شفت در مقام کارشناس درباره ریزگردهای استان گلستان صحبت کرده است. البته واقع مشخص نیست آقای بهروزی فر چه سابقه و تحصیلاتی دارند که درباره ریزگرد یک استان دیگر صحبت می‌کنند و آخر سر هم نتیجه می‌گیرند که «امکان بروز آن در استان‌های گیلان و مازندران بعید به نظر می‌رسد» این در حالی است که اداره کل هواشناسی مازندران ورود ریزگرد به این استان را از سمت ترکمنستان تایید کرده و گفته «دید افقی در مناطق شرق این استان اکنون به ۵۰۰ متر کاهش یافته است.»

کاش یکی به آقای نماینده بگوید که حداقل در مورد معضلات محیط زیستی استان گیلان صحبت کند و نه آن که بدون هیچ رزومه خاصی در مورد مساله حساس یک استان دیگر کارشناسی کند و در اخر هم پیش بینی کند که به استان‌های دیگر سرایت نمی‌کند.

ایشان اسفند سال ۱۴۰۰ از کندی اجرای پروژه های عمرانی حوزه انتخابیه خود گلایه کرده بود. « عملیاتی ۴ خطه کردن محور شفت به آستارا، عملیات احداث سد لاسک و پروژه همیشه نیمه کاره تقاطع نیمه همسطح در فومن از جمله این پروژه‌های کند است که هنوز ادامه دارد و با این وضعیت پیگیری‌ها به جایی نمی‌رسد. حداقل دوره فعلی نمایندگی بهروزی فر که رو به پایان است.