ایران و عربستان در آستانه توافق فوتبالی
ایران و عربستان در آستانه توافق فوتبالی

به گزارش خزرفوری منصور قنبرزاده، نایب رییس فدراسیون فوتبال در یک برنامه تلویزیونی در رابطه با محل برگزاری بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان اظهار کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا تاریخی برای تعیین میزبانی مشخص نکرده است اما طی اطلاعی که در یکی دو روز گذشته گرفتم، آقای تاج و رییس فدراسیون فوتبال عربستان با هم دیدار […]

به گزارش خزرفوری

منصور قنبرزاده، نایب رییس فدراسیون فوتبال در یک برنامه تلویزیونی در رابطه با محل برگزاری بازی‌های نمایندگان ایران و عربستان اظهار کرد: کنفدراسیون فوتبال آسیا تاریخی برای تعیین میزبانی مشخص نکرده است اما طی اطلاعی که در یکی دو روز گذشته گرفتم، آقای تاج و رییس فدراسیون فوتبال عربستان با هم دیدار داشتند و از طریق دیپلماسی، مذاکرات صورت گرفته و به زودی تفاهم نامه‌ای امضا می‌شود که این مشکل برای همیشه حل شود. در آستانه این توافق‌نامه هستیم و بر این اساس این ممنوعیت بازی در دو کشور لغو می‌شود. هر وقت دو کشور تفاهم کرده باشند، دیگر مسائل حل می‌شود.

او ادامه داد: یکی از دستاوردهای آقای تاج در سفر به استرالیا همین مساله بود. یکی از هدف‌های حضور آقای تاج همین بود. او نمی‌خواست تا قطعی شدن این مساله، موضوع رسانه‌ای شود. ان‌شاءالله به زودی تفاهم نامه امضا می‌شود و در همین فصل عربستانی‌ها به ایران می‌آیند.