جلوگیری از خودکشی مرد ۲۶ ساله در شفت
جلوگیری از خودکشی مرد ۲۶ ساله در شفت

به گزارش خزرفوری سرهنگ “مجید تقی‌زاده” در گفت‌وگویی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه مردی در یکی از روستاهای این شهرستان به قصد خودکشی تصمیم به پریدن از بالای پل را دارد، بلافاصله پلیس به آدرس محل مورد نظر اعزام شد. وی […]

به گزارش خزرفوری

سرهنگ “مجید تقی‌زاده” در گفت‌وگویی در تشریح جزئیات این خبر اظهار داشت: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه مردی در یکی از روستاهای این شهرستان به قصد خودکشی تصمیم به پریدن از بالای پل را دارد، بلافاصله پلیس به آدرس محل مورد نظر اعزام شد.

وی با بیان اینکه پس از حضور به موقع ماموران انتظامی در آدرس اعلامی و دعوت از این فرد به آرامش و ترغیب وی به جهت جلوگیری از هرگونه اقدام نسنجیده، مانع از خودکشی او شدند، افزود: مرد ۲۶ ساله در بررسی‌های صورت گرفته، علت و انگیزه خود از این اقدام را مشکلات روحی و روانی عنوان کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان شفت در پایان ریشه‌یابی مشکلات شخصی و اختلافات خانوادگی را نیازمند بهره‌گیری از روانشناسان مجرب دانست و خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند برای دریافت هرگونه مشاوره در خصوص رفع مشکلات شخصی خود به مشاوران انتظامی مستقر در کلانتری‌ها یا مرکز مشاوره معاونت فرهنگی و اجتماعی پلیس گیلان مراجعه و به صورت رایگان از خدمات ارائه شده در این مراکز بهره‌مند شوند.