پیام تبریک رییس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان گیلان به مناسبت روز نقشه برداری
پیام تبریک رییس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان گیلان به مناسبت روز نقشه برداری

به گزارش خزرفوری محمد باقری هره دشت, رییس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان گیلان, به مناسبت روز نقشه برداری در پیامی نوشت: سیزده شهریور، سالروز تولد ابوریحان بیرونی دانشمند پیشتاز علوم مهندسی، روز نقشه برداری در تقویم رسمی کشور نامگذاری شده است. اهمیت و جایگاه رشته نقشه برداری در حوزه های مختلف ساختمانی، شهرسازی، راه سازی، […]

به گزارش خزرفوری

محمد باقری هره دشت, رییس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان گیلان, به مناسبت روز نقشه برداری در پیامی نوشت:

سیزده شهریور، سالروز تولد ابوریحان بیرونی دانشمند پیشتاز علوم مهندسی، روز نقشه برداری در تقویم رسمی کشور نامگذاری شده است.

اهمیت و جایگاه رشته نقشه برداری در حوزه های مختلف ساختمانی، شهرسازی، راه سازی، ترافیک و غیره بر کسی پوشیده نیست. و به جرات می توان گفت هیچ فعالیت مهندسی بدون حضور مهندسان نقشه برداری اجرایی نمی شود به نحوی که امروزه از علوم نقشه برداری و ژئوماتیک به عنوان زیر ساخت توسعه پایدار یاد می گردد.

اینجانب به نمایندگی از اعضای هیات مدیره مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان گیلان ضمن تقدیر از زحمات تلاشگران عرصه مهندسی نقشه برداری، این روز را به کارشناسان نقشه بردار مرکز کارشناسان رسمی گیلان تبریک و تهنیت عرض نموده و توقیقات روزافزون آنها را بر احقاق حق و گسترش عدالت از درگاه خداوند متعال خواستارم.

محمد باقری هره دشت
رییس مرکز کارشناسان رسمی دادگستری استان گیلان