رونالدو در ایران سیم کارت بدون فیلتر دریافت می کند؟
رونالدو در ایران سیم کارت بدون فیلتر دریافت می کند؟

به گزارش خزرفوری یک سایت ورزشی مدعی شد که مسئولان ایرانی به تیم النصر که کریستیانو رونالدو در آن حضور دارد قرار است سیم کارت رایگان بدون فیلترشکن اعطاء کنند تا احتمالا انتقادات نسبت به سرعت اینترنت در ایران کاهش پیدا کند. سایت فوتبال نوشت:  در حالیکه در روز‌های گذشته و پس از همگروهی تیم‌های […]

به گزارش خزرفوری

یک سایت ورزشی مدعی شد که مسئولان ایرانی به تیم النصر که کریستیانو رونالدو در آن حضور دارد قرار است سیم کارت رایگان بدون فیلترشکن اعطاء کنند تا احتمالا انتقادات نسبت به سرعت اینترنت در ایران کاهش پیدا کند.

سایت فوتبال نوشت:  در حالیکه در روز‌های گذشته و پس از همگروهی تیم‌های ایرانی با تیم‌های متمول و پرستاره عربستانی، برخی فیلترینگ‌ها در فضای مجازی و اینترنت، سوژه طنز شده بود، حالا خبر رسیده قرار است همه اعضای تیم‌های خارجی قرار به ایران می‌آیند در بدو ورود، سیم‌کارت بدون فیلتر دریافت کنند تا مشکلی برای ارتباط گرفتن با خارج از ایران نداشته باشند.

اگر یادتان باشد چند ماه پیش وقتی تیم ملی روسیه برای بازی تدارکاتی با ایران به تهران سفر کرد، برخی بازیکنان این تیم حسابی از اینکه نمی‌توانستند به راحتی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنند، گلایه کرده بودند. به همین دلیل قرار است به همه اعضای کاروان تیم‌های عربستانی که به ایران می‌آیند (اول از همه النصر عربستان) سیم‌کارت‌های بدون فیلتر بدهند.

به این ترتیب مشکل بازیکنانی که می‌خواهند در طول حضور در ایران با خانواده‌ها یا فالوئرهابشان در تماس باشند، حل می‌شود و دیگر لازم نیست رونالدو برای تماس با خانواده‌اش به دنبال تهیه فیلترشکن در ایران باشد!

ماجرای دادن سیم کارت بدون فیلتر به خارجی‌ها و توریست‌ها اولین بار توسط عزت الله ضرغامی، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی مطرح شد و بسیار هم خبرساز شد.