ترافیک سنگین در جاده های گیلان
ترافیک سنگین در جاده های گیلان

به گزارش خزرفوری به گزارش صدا و سیما؛ سرهنگ جاور صفاری گفت : با ورود مسافران و هموطنان به گیلان در تعطیلات اخیر، تردد خودرو‌های مسافران در جاده‌های ورودی گیلان به ویژه جاده قزوین به رشت ، در محدوده منجیل – رودبار سنگین و پرحجم گزارش شده و حرکت خودرو‌ها به کندی در جریان است. رئیس پلیس راه […]

به گزارش خزرفوری

به گزارش صدا و سیما؛ سرهنگ جاور صفاری گفت : با ورود مسافران و هموطنان به گیلان در تعطیلات اخیر، تردد خودرو‌های مسافران در جاده‌های ورودی گیلان به ویژه جاده قزوین به رشت ، در محدوده منجیل – رودبار سنگین و پرحجم گزارش شده و حرکت خودرو‌ها به کندی در جریان است.

رئیس پلیس راه گیلان با بیان اینکه ترافیک در بقیه‌ی جاده‌های استان شلوغ، اما روان است ، گفت : تردد خودرو‌ها در جاده‌های خروجی استان هم عادی و روان است.

وی همچنین از اعمال محدودیت ترافیکی در جاده‌های استان برای افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه خبر داد و اضافه کرد : تردد تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز‌های چهارشنبه و جمعه ۱۵ و ۱۷ شهریور ماه در جاده قدیم رشت – قزوین و بالعکس ممنوع است. 

رئیس پلیس راه گیلان از مسافران و رانندگان خودرو‌ها خواست با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی و رعایت سرعت مطمئنه ، سفری ایمن را در جاده‌های استان تجربه کنند.