تقدیر از نخبگان جوان، آینده سازان پرشور و توانمند گیلان
تقدیر از نخبگان جوان، آینده سازان پرشور و توانمند گیلان

به گزارش خزرفوری دکتر محدثه محمدی، مدیر مدرسه فردای برتر و نماینده موسسه نخبگان جوان ایران در گیلان، در جشن تقدیر از نخبگان در مدرسه فردای برتر با اشاره به اینکه شناسایی نخبگان و حمایت از نوجوانان و جوانان نخبه گیلانی سبب رشد علمی جامعه و استان عزیزمان گیلان خواهد شد، گفت: امسال دو مدرسه  […]

به گزارش خزرفوری

دکتر محدثه محمدی، مدیر مدرسه فردای برتر و نماینده موسسه نخبگان جوان ایران در گیلان، در جشن تقدیر از نخبگان در مدرسه فردای برتر با اشاره به اینکه شناسایی نخبگان و حمایت از نوجوانان و جوانان نخبه گیلانی سبب رشد علمی جامعه و استان عزیزمان گیلان خواهد شد، گفت: امسال دو مدرسه  در رده سنی کودکان  و نوجوانان، با نام ابتدایی فردای برتر در رشت و دبیرستان فردای برتر در انزلی تاسیس کردیم.
دکتر محمدی گفت: نخبگان جوان نمایندگی برگزاری آزمون های بین المللی دانشگاه واترلوی کانادا در زمینه ریاضی و علوم کامپیوتر در ایران رابه عهده دارد . لازم به ذکر است دانشگاه واترلوی کانادا یکی از برترین دانشگاه های جهان در زمینه ریاضیات و علوم کامپیوتر است.
وی افزود: خدا را شاکریم امسال به عنوان نماینده نخبگان جوان ایران در گیلان شاهد درخشش تعداد زیادی از فرزندان دلبندمان، این سرمایه‌های استانی در آزمون‌های بین‌المللی هستیم.
مدیر مدرسه فردای بهتر گفت: شروع ماه مهر و مهربانی بهانه‌ای شد تا با برگزاری این مراسم به نخبگان گیلانی خود خداقوت بگوییم تا بدانند تنها به اهدافی می‌رسند که برایشان تلاش کرده‌اند، نه چیزهایی که صرفا آرزویش را داشته‌اند. قطعا تلاش رمز موفقیت این
عزیزان است.
امیدواریم با تاسیس مدارس فردای برتر، بتوانیم سهمی در شکوفایی استعدادها و توانایی‌های فرزندانمان در جهت رشد و آبادانی کشور عزیزمان ایران داشته و همچنین شاهد نام‌آوری این عزیزان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی باشیم.