سامانه هوشمند کنترل سارقین افتتاح می شود
سامانه هوشمند کنترل سارقین افتتاح می شود

به گزارش خزرفوری سردار احمدرضا رادان فرمانده انتظامی کل کشور در مراسم افتتاح و رونمایی طرح‌های فاوایی نوآورانه و هوشمندسازی فراجا گفت: جوان‌هایی نوآور و خلاق وارد کار شده‌اند که فکر و ایده را از بزرگترها گرفته و آن را تبدیل به یک محصول کرده‌اند که آن محصول می‌تواند به مردم کمک کند. وی افزود: امیدواریم به […]

به گزارش خزرفوری

سردار احمدرضا رادان فرمانده انتظامی کل کشور در مراسم افتتاح و رونمایی طرح‌های فاوایی نوآورانه و هوشمندسازی فراجا گفت: جوان‌هایی نوآور و خلاق وارد کار شده‌اند که فکر و ایده را از بزرگترها گرفته و آن را تبدیل به یک محصول کرده‌اند که آن محصول می‌تواند به مردم کمک کند.

وی افزود: امیدواریم به زودی بتوانیم از سامانه هوشمند کنترل سارقان را رونمایی کنیم تا شاهد کاهش سرقت در کشور باشیم.

رادان با اشاره به نحوه عملکرد سامانه اصالت خودرو گفت: افرادی که می‌خواهند یک وسیله نقلیه را خرید و فروش کنند می‌توانند به این سامانه مراجعه کنند و تمام اطلاعات در اختیار خریدار و یا فروشنده قرار بگیرد.

فرمانده کل انتظامی بیان کرد: ممنوع المعامله، موارد استفاده از بیمه، سرقتی بودن خودرو و به طور کل اصالت یک وسیله نقلیه مواردی است که در این سامانه قابل رؤیت است.

وی ادامه داد: امکان دارد در آینده اعلام کرد بدون استعلام‌های این سامانه هیچ خرید و فروش خودرویی انجام نشود تا از مشکلاتی که برای خریداران خودرو به وجود می‌آید، جلوگیری شود.

سردار رادان گفت: به این صورت نه تنها فقط پلیس به سمت هوشمند سازی می‌رود بلکه دستگاه‌های دیگر هم به سمت هوشمند ساری می‌روند.