پیاده راه شهرداری رشت یا پیست موتورسواری؟
پیاده راه شهرداری رشت یا پیست موتورسواری؟

به گزارش خزرفوری در حالی که بیش از ۱۰ روز از دستور شهردار رشت مبنی بر ممنوعیت ورود موتورسیکلت به بافت پیاده راه شهرداری رشت می‌گذرد، اما همچنان شاهد جولان خطرساز موتورسواران در میان شهروندان هستیم. رحیم شوقی شهردار رشت ۴ مهر ماه گفته بود: «با همکاری دستگاه قضائی و پلیس راهور از این پس، […]

به گزارش خزرفوری

در حالی که بیش از ۱۰ روز از دستور شهردار رشت مبنی بر ممنوعیت ورود موتورسیکلت به بافت پیاده راه شهرداری رشت می‌گذرد، اما همچنان شاهد جولان خطرساز موتورسواران در میان شهروندان هستیم.

رحیم شوقی شهردار رشت ۴ مهر ماه گفته بود: «با همکاری دستگاه قضائی و پلیس راهور از این پس، هیچ موتور سیکلتی نباید در پیاده راه فرهنگی رشت تردد کند. به دلیل حضور روزانه تعداد زیادی از شهروندان در محدوده پیاده راه فرهنگی رشت و بر اساس درخواست مردم، تردد هرگونه موتورسیکلت در محدوده پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت ممنوع است.»

با این حال اگر این روزها گذرتان به پیاده راه شهرداری رشت بیفتد، باید بیش از همیشه مراقب عبور و مرور موتورسواران از کنارتان باشید! مسئله‌ای که با توجه به حضور چشمگیر کودکان در این پیاده راه، به دغدغه و نگرانی شهروندان بدل شده است.

از شهرداری رشت، دستگاه قضایی و پلیس راهور انتظار می‌رود به صورت جدی و در عمل، از تردد موتورسیکلت در محدوده پیاده راه فرهنگی شهرداری رشت جلوگیری به عمل آوردند.

*فیلم تهیه شده توسط طاها فیاضی خبرنگار گیل خبر – پنجشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۲