بسترسازی نصب پلاک هوشمند در شهر رشت
بسترسازی نصب پلاک هوشمند در شهر رشت

به گزارش خزرفوری شهردار رشت در دیدار مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد: شهردار رشت در دیدار مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران گفت: بسترسازی برای نصب پلاک هوشمند با همکاری مدیرکل پست گیلان در شهر رشت در حال انجام است.به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری رشت، رحیم شوقی امروز پنجشنبه ۲۰ […]

به گزارش خزرفوری

شهردار رشت در دیدار مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد:

شهردار رشت در دیدار مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران گفت: بسترسازی برای نصب پلاک هوشمند با همکاری مدیرکل پست گیلان در شهر رشت در حال انجام است.
به گزارش مدیریت ارتباطات شهرداری رشت، رحیم شوقی امروز پنجشنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۲ در دیدار محمود لیائی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران در محل شهرداری رشت با تاکید بر استفاده از ظرفیت های پست به منظور ارائه خدمات به شهروندان اظهار کرد: بسترسازی به منظور تسریع در نصب پلاک هوشمند شهر رشت با همکاری مدیرکل پست گیلان در حال انجام است.
وی، به استفاده از پست به طور گسترده در سطح دنیا اشاره کرد و افزود: گسترش خریدهای اینترنتی موجب کاهش بسیاری از ترددهای شهری می شود.
شهردار رشت با اشاره به اینکه استفاده از پست در گره گشایی ترافیک شهری اثرگذار است، تصریح کرد: با توجه به امکانات موجود در تلاش هستیم بستر استفاده از خدمات پستی را برای شهروندان فراهم کنیم.
انتهای پیام/